PlayStation 3: Sony zapowiada duży konkurs

Polski oddział Sony ogłosił dziś "Wielki Konkurs PS3". W ramach zabawy nowi nabywcy PS3 z dyskiem 500GB będą mogli co tydzień zagrać o jeden z dziesięciu samochodów marki Citroen oraz inne, atrakcyjne nagrody.

"Wielki Konkurs PS3" startuje już dziś i będzie trwał przez dziesięć kolejnych tygodni, aż do 28 kwietnia 2014. Osoby, które w tym okresie zakupią konsolę PS3 z dyskiem o pojemności 500GB, zarejestrują się na tej stronie i wykonają zadanie konkursowe, będą walczyć o atrakcyjne nagrody. Co tydzień przez 10 kolejnych tygodni do wygrania:

  • samochód marki Citroen DS3,
  • smartfon Sony Xperia Z1Compact,
  • konsola przenośna PlayStation Vita,
  • 7 x rocznych subskrypcji PlayStation Plus (działa na PS4, PS3 i PS Vita).

Zadaniem konkursowym uczestników jest przesłanie zdjęcia, ukazującego, jak bardzo cieszą się z tego, że dzięki PS3 weszli do świata PlayStation, a następnie zaproszenie do tego grona innych graczy za pomocą krótkiego opisu. Oceniane mają być kreatywność, poczucie humoru i oryginalność nadsyłanych prac.

"Marka PlayStation cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. PS3 jest idealną ofertą dla wszystkich graczy dopiero zaczynających swoją przygodę z konsolami, graczy rodzinnych oraz tych, którzy szukają idealnego urządzenia do gier i multimediów w atrakcyjnej cenie. Mamy nadzieję, że 'Wielki Konkurs PS3' będzie dodatkową nagrodą dla tych konsumentów, którzy zdecydowali się nam zaufać" - mówi Marcin Ziobrowski, dyrektor zarządzający w SCE Polska.

Jeżeli wciąż zastanawiacie się nad zakupem swojej pierwszej konsoli do gier, to teraz jest ku temu dobra okazja.