PlayerUnknown’s Battlegrounds: Nowa mapa na serwerach testowych

​Microsoft poinformował o udostępnieniu w programie testowym oczekiwanej przez społeczność graczy mapy Miramar.

Pustynna mapa Miramar do gry PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) jest obecnie dostępna dla wszystkich graczy w ramach programu testowego, przed publicznym udostępnieniem jej w wersji Xbox Game Preview, w maju tego roku.

Dostęp do serwera testowego Miramar można uzyskać za pośrednictwem samodzielnego klienta serwera testowego, dostępnego do pobrania za darmo ze Sklepu Microsoft na konsoli Xbox One. Do gry wymagana jest gra PlayerUnknown’s Battlegrounds na konsolę Xbox One oraz konto Xbox Live Gold. Testy odbywać się będą do 30 kwietnia, do godziny 8:00 rano czasu polskiego.

Reklama

Serwer testowy Miramar będzie zawierać nową, pustynną mapę, jak również nowe pojazdy i wyposażenie. Z uwagi na testowy charakter produkcji, niektóre cechy mapy mogą nie funkcjonować zgodnie z jej finalną wersją. Połączenie z serwerami testowymi będzie dostępne wyłącznie w wyznaczonym czasie, a gracze mogą doświadczać wydłużonych czasów oczekiwania w dołączeniu do rozgrywki, z uwagi na ograniczoną liczbę uczestników testów.

W trakcie programu testowego oraz po jego zakończeniu, zespół PUBG Community Team będzie zbierał informacje zwrotne od użytkowników. Producent gry zachęca uczestników do komentowania doświadczeń z gry, i zostawiania na forum pytań i sugestii. Z uwagi na społecznościowy charakter rozwoju PUBG, sugestie graczy posłużą do optymalizacji produkcji przed publiczną premierą w maju tego roku.

Informacja prasowa
Dowiedz się więcej na temat: PlayerUnknown’s Battlegrounds
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy