Pikantny cyberpunkowy tytuł trafił na Steama - bazuje na kontrowersji i erotyce

Vampire Syndicate: Gang of MoonFall - tak brzmi tytuł nadchodzącej gry, która powstaje z inicjatywy studia A Memory of Eternity. "To oldschoolowa gra cRPG dla dorosłych, której akcja toczy się pośród zdominowanych przez wampiry gangów w cyberpunkowym mieście" - piszą jej twórcy.

Burzliwa historia Madmind Studio. Filarem kontrowersje

Kontrowersyjne produkcje opierające swój gameplay na sporej dawce erotyki i dostarczaniu graczom sensacji, to nie jest zjawisko bardzo rzadkie. Doświadczenie w tym mają nawet rodzimi deweloperzy z Madmind Studio. To z ich inicjatywy na rynek wydano Agony, intrygujący survival horror, który mocno poruszył społeczność graczy.

Później było już tylko lepiej. Światło dzienne ujrzało Succubus, które zawierało wiele pikantnych wątków nasączonych erotyzmem. Przez chwile wydawało się, że jest to idealna strategia do zyskania rozgłosu. Niezależnie od jakości produkcji, o grach i tak mówiłoby się bardzo wiele.

Reklama

Jakiś czas temu informowaliśmy na łamach naszego serwisu, że sequel gry Succubus o tytule Succubus: Hellish Orgy VR przekroczył pewne granice. Brak cenzury, technologia wirtualnej rzeczywistości i ostre sceny seksu skłoniły właścicieli Steama do podjęcia radykalnych działań - usunięcia tej gry ze słynnej platformy.

Co powiecie na Cyberpunka dla dorosłych?

Z ramienia producenta GAMERFLEX Studios na rynku powstaje kolejna intrygująca pozycja. Jest to CyberpunkXXX, czyli jak wskazuje sama nazwa, autorska koncepcja Cyberpunka dedykowana nieco starszej społeczności graczy. "Wcielisz się w jednego z dwóch droidów łowców wynajętych przez podziemną rebeliancką siłę do pomocy w obaleniu rządzącej dyktatury" - możemy wyczytać w opisie.

Ponadto tytuł zaoferuje sporą dawkę erotyki. Jak możecie się domyśleć, pojawią się liczne sceny aktów seksualnych. Gracze będą mogli także dokonywać przemocy i infiltracji, a oprócz tego manipulować i uwodzić seksualnie. Twórcy zapowiedzieli, że produkt spełni oczekiwania i wpasuje się "we wszystkie gusta seksualne".

Vampire Syndicate: Gang of MoonFall - cRPG w dystopijnym świecie dla dorosłych

A Memory of Eternity anonsuje na platformie Steam kolejną tajemniczą grę o tytule Vampire Syndicate: Gang of MoonFall, w której akcja rozegra się w cyberpunkowym mieście wypełnionym gangami wampirów. Naszym zadaniem jest sukcesywne rozwijanie własnego imperium.

Produkcja osadzona jest w gatunku cRPG, więc jej zadaniem jest opowiedzenie konkretnej, dosyć złożonej historii. Ponadto mamy tutaj do czynienia z dopracowanym kreatorem postaci, systemem walk turowych, klasami bohaterów, umiejętnościami oraz sporym dystopijnym światem, który obserwujemy w rzucie izometrycznym.

Nie to jest jednak filarem Vampire Syndicate. Cyberpunkowa gra przeznaczona jest dla dorosłych graczy i sygnowana jest znacznikiem NSFW. "Wampiry są z natury istotami seksualnymi, a w trakcie gry gracz będzie miał wiele okazji do swobodnego seksu lub długotrwałych romansów. Spodziewaj się wyraźnych treści seksualnych" - piszą deweloperzy.

Vampire Syndicate: Gang of MoonFall nie jest jeszcze dostępne w pełnym wydaniu, natomiast grę można testować w wersji demo, która pozwoli zapoznać się z pierwszą misją fabularną i mechanikami obecnymi w tym tytule.

Czy złożona warstwa fabularna, dosyć ciekawe mechaniki i cieszący się sławą gatunek cRPG to gwarancje sukcesu tej pozycji? Nie wiemy, choć domyślamy się, że coś innego może poświadczać o popularności tej produkcji...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy