Reklama

Pierwsza aktualizacja po wystartowaniu open bety Orcs Must Die! Unchained

​Sukces open bety - ponad milion pobrań klienta gry w ciągu trzech tygodni. Czas na lodową śmierć i szatkowanie zielonoskórych w aktualizacji "Przysięga arktycznego księcia".

Po bezskutecznym szturmowaniu zamków, portów i twierdz, siepacze próbują teraz swojego szczęścia na nowej mapie "Avalanche" - lodowej odmianie znanej już wszystkim graczom mapy "Surrounded". Aktualizacja wprowadza nowego bohatera w skórze niedźwiedzia polarnego o imieniu "Tundra".

Ostrzeżenie lawinowe!

W aktualizacji dodano do wyższych poziomów nie tylko lodowych i ogniowych siepaczy, odpornych na obrażenia swojego typu, ale również dwóch bossów: "Śnieżynkę" i "Górę Lodową". Podczas gdy rezolutna dama yeti katapultuje śmiercionośne śnieżki na swoich przeciwników, Lodowa Góra karci tych, którzy nadużywają magii lodu. Ponadto aby wyrównać szanse w trybie "przeżycie", nowy heros Tundra będzie walczył u boku graczy na mapie "Avalanche" i wraz z innymi niedźwiedziami pokrywał lodem i śniegiem Twierdzę Zmierzchu. Chociaż siepacze szybko dopasowują się do zimowych warunków, nie będą mieć łatwo, ponieważ ulubione przejścia śmierci zamienią się w zamrażalki śmierci. Początkujący gracze mogą zaznajomić się w tutorialu z podstawami mechaniki gry.

Chcę zostać niedźwiedziem polarnym

Reklama

Tundra to potężny niedźwiedź polarny, który wygląda wprawdzie na przytulnego misia, ale ma władzę nad gigantycznymi siłami zimy. Nawet w tumulcie bitwy zachowuje stalowe nerwy i stopniowo eliminuje w walce wręcz swoim berłem nadciągających siepaczy i wrogich herosów. Podczas każdego ataku istnieje ponadto możliwość, że oprócz zadanych przez Tundrę obrażeń, jego przeciwnicy skostnieją z zimna. Władca lodu i śniegu, nie należy do słabeuszy. Zadane przez niego obrażenia na zamarzniętych przeciwnikach znacznie się zwiększają. Nawet przeciwnicy znajdujący się daleko od niego, nie są zupełnie bezpieczni. Za pomocą "Lodowej eksplozji“ wystrzeliwuje Tundra trzy lodowe pociski na swoich przeciwników. Do innych umiejętności należy "Lodowy mur" - umiejętność ta spowalnia przeciwników. "Gołoledź" - przymarza siepaczy do ziemi. Natomiast za pomocą "Lawiny" kumuluje Tundra całą swoją moc i przemienia się w gigantyczną kulę śniegową, która przetacza się przez przeciwników.

Najważniejszych nowości w aktualizacji "Przysięga arktycznego księcia":

  • Nowa mapa PvE "Avalanche"
  • Nowy heros: "Tundra"
  • Lodowi i ogniowi siepacze dla wyższych poziomów
  • Dwóch nowych bossów: Śnieżynka i Góra Lodowa
  • Nowy tutorial dla początkujących

Zimowe szaleństwo walki i umiejętności nowego herosa można obejrzeć tutaj:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje