Piąty odcinek The Last of Us może zadebiutować dwa dni wcześniej

​Dobra wiadomość dla niecierpliwych fanów The Last of Us. Jeżeli HBO Max w Europie pójdzie śladem amerykańskiej platformy, piąty odcinek serialu obejrzymy parę dni wcześniej.

Chociaż coraz większą uwagę graczy zwracać teraz będzie prawdopodobnie Hogwarts Legacy, o The Last of Us mówi się nieustannie od blisko miesiąca. Serial już po pierwszym odcinku ogłoszono hitem, a drugi epizod przyciągnął do HBO Max rekordowe liczby użytkowników. Platforma jest zadowolona ruchem na stronie, a gracze cieszą się udaną adaptacja.

W przeciwieństwie do większości seriali Netflixa, HBO Max posługuje się niestety bardziej tradycyjnym modelem wydawania swoich produkcji. Podobnie jak w przypadku Sukcesji, nowy odcinek The Last of Us debiutuje co tydzień, w każdy poniedziałek. Sytuacja ta może ulec zmianie przy okazji premiery piątego epizodu.

Reklama

Do tej pory w Stanach Zjednoczonych nowe odcinki The Last of Us pojawiały się w niedziele, o godzinie 21:00. Oficjalny profil serialu na Twitterze poinformował jednak, że piąty odcinek pojawi się dwa dni wcześniej, w piątek, 10 lutego. Nie podano oficjalnego powodu tej decyzji, ale prawdopodobnie wynika to z faktu, że w niedzielę większość Amerykanów będzie oglądać Super Bowl.

Niestety nie wiemy jeszcze również, czy HBO planuje z tego powodu przesunąć premierę w Europie. Nie musielibyśmy wtedy czekać na piąty epizod aż do poniedziałku i prawdopodobnie trafiłby on na platformę już w sobotę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us | HBO Max

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama