Phasmophobia otrzyma dużą aktualizację

​Kinetic Games przygotowuje się do wydania kolejnej dużej aktualizacji do Phasmophobia. Tym razem studio dzieli się nowościami.

Phasmophobia została wydana w 2020 roku i szturmem podbiła  serca fanów horrorów. Dzięki unikalnemu stylowi, przerażającej atmosferze i mechanice polowania na duchy, ta niewielka niezależna gra stała się jedną z najwyżej ocenianych gier na Steam. Teraz zespół twórców robi wszystko, by zadowolić fanów i przyciągnąć nowych graczy.

Reklama

Phasmophobia nadal jest jednym z najlepszych horrorów

Jedną z nowości, które przyniesie następna duża aktualizacja, jest nowy komputer, który pozwoli graczom kupować i ulepszać cały ich sprzęt. Będzie się to różnić od bieżącego systemu, który jest wykonywany w menu głównym. Krótki .gif w poście na Steam pokazuje również, że prawdopodobnie będzie dostępna również opcja pozwalająca na zapisanie swojego sprzętu.

Pojawiło się też kilka innych szczegółów na temat Sunny Meadows. Wydaje się, że może to być nowa mapa lub nowy projekt poziomu Azyl, który jest jedną z największych map w grze. Grafika przedstawia wyblakły plan piętra i sugeruje, że będzie tam sporo miejsca do wspólnej zabawy. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy aktualizacja ujrzy światło dzienne.

Nowości w grze zapowiadają się naprawdę dobrze, ale oczywiście jest grono fanów, które wyraża niezadowolenia z powodu braku jakichkolwiek nowych lokacji. Ostatnią nową mapę twórcy dodali przed Halloween. Wtedy też pojawił się poziom trudności Nightmare.

Phasmophobia to nadal jeden z najlepszych przedstawicieli horrorów dla wielu graczy. Gra cieszy się także dużą popularnością w serwisach streamingowych.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Steam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama