Reklama

​Petycja do Microsoftu. Gracze chcą wskrzeszenia Heroes of The Storm

Informacja jaka gruchnęła kilkanaście dni temu od Activision Blizzard w sprawie całkowitego zaniechania wsparcia Heroes of The Storm nie spotkała się z dużym entuzjazmem ze strony społeczności graczy. Teraz fani produkcji wystosowali oficjalną petycję, która ma skłonić Microsoft do wskrzeszenia popularnego tytułu z gatunku MOBA.

Polityka Blizzarda spotkała się z interwencją graczy. Wystartowała petycja skierowana do... Microsoftu

Heroes of The Storm istnieje na rynku od 2015 roku. Przez pewien czas produkcja ta pretendowała do bycia jedną z najlepszych battle aren na rynku. Blizzard silnie inwestował również w sektor esportowy, co rusz organizując duże turnieje i rozgrywki w tym dziele.

Organizacje esportowe chętnie kontraktowały zawodników, co tworzyło warunki do esportowej ekspansji ze strony popularnego HOTS-a. Gra znajduje się aktualnie na wysokim 13. miejscu pod względem pul turniejowych ze wszystkich gier esportowych, jakie weźmiemy pod uwagę.

Reklama

Z jakiegoś powodu producenci z Blizzarda zdecydowali się jednak mocno wyhamować scenę esportową gry. Co więcej, tytuł dostawał rzadsze aktualizacje i gołym okiem widać było, że deweloperom nie zależy na tym, by wysłuchiwać opinii społeczności graczy i spełniać ich oczekiwania.

Dosłownie kilka tygodni temu Activision Blizzard poinformowało, że Heroes of The Storm nie będzie już dostawać dużych aktualizacji i dodatków. Krótko rzecz ujmując, tożsame jest to z faktem, że popularna MOBA oficjalnie traci wsparcie ze strony producentów.

Jako że Activision Blizzard przejęte zostaje przez innego giganta - firmę Microsoft, gracze postanowili wystosować petycję do nowego właściciela gry z prośbą o "wskrzeszenie" opisywanej w tym materiale produkcji.

W momencie pisania tego materiału petycja podpisana została już przez ponad 3200 internautów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Heroes of the Storm | Blizzard Entertainment

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama