Pedro Pascal nie obejrzał ostatniego odcinka The Last of Us. Nietypowy powód

Na międzynarodowy sukces serialu The Last of Us wpłynęło kilka istotnych czynników. Prócz kapitalnej historii przeniesionej żywcem z popularnej i uznanej gry, mieliśmy do czynienia z rewelacyjną obsadą i kapitalną grą aktorską, której przewodził sam Pedro Pascal. Teraz słynny artysta wyznał, że nie oglądał ostatniego odcinka serialu.

The Last of Us podbiło serca wielu. Najpierw, blisko dziesięć lat temu w formie uznanej i wysoko ocenianej gry wideo, potem w formie remastera oraz sequela, by finalnie w tym roku przypieczętować sukces nie mniej udanym serialem, którego wyprodukowało HBO we współpracy ze studiem Naughty Dog.

Fanów rozpalają kolejne, pojawiające się wieści o drugim sezonie produkcji. Zdjęcia do niego miały rozpocząć się jeszcze w tym roku, ale proces ten utrudniony może zostać przez trwający strajk scenarzystów w Stanach Zjednoczonych. Oczywiście w kolejnej serii nie zabraknie dobrze znanych aktorów, Belli Ramsey czy Pedro Pascala.

Reklama

Dlaczego Pedro Pascal nie oglądał ostatniego odcinka pierwszego sezonu TLOU?

Ten ostatni w wywiadzie dla Variety ujawnił nawet, że obejrzał wszystkie odcinki pierwszego sezonu The Last of Us aż do momentu... epizodu finałowego, kiedy to skończył swoją sesję z tą produkcją. Dlaczego? Z powodu - jak sam wyznał - zbyt dużych pokładów emocji i przywiązania z obsadą serialu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us | Pedro Pascal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy