Reklama

Peaky Blinders na silniku Unreal Engine 5 wygląda obłędnie

​"Peaky Blinders" to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Produkcja o gangu z Birmingham bije rekordy oglądalności. Studio TeaserPlay postanowiło przenieść świat filmowy do wirtualnego.

Serial "Peaky Blinders" stał się hitem

Pierwszy odcinek brytyjskiego serial ujrzał światło dzienne we wrześniu 2013 roku. Fabuła osadzona jest w latach 20. ubiegłego wieku. Opowiada ona o gangu Peaky Blinders z Birmingham, którego przywódcą jest Thomas Shelby (w jego rolę wcielił się Cillian Murphy). Grupa pod wodzą Shelby’ego dokonuje różnych przestępstw, a przeszkadzać ma w tym inspektor Chester Campbell.  Serial trwa do teraz i doczekał się łącznie sześciu sezonów.

Świetny klimat czasów międzywojennych i doskonałe kreacje postaci sprawiły, że produkcja przypadła do gustu widzom z całego świata. Aktualnie "Peaky Blinders" można obejrzeć na platformie Netflix.

Reklama

Przed dwoma laty na rynku pojawiła się przygodowa i niezależna gra Peaky Blinders: Mastermind oparta na serialu. To logiczno-przygodowa gra, w której możemy kierować głównymi bohaterami gangu, by spełnić jego cele. Teraz studio TeaserPlay pokazało, jak wyglądałaby duża produkcja traktująca o przygodach bohaterów serialu. Trailer gry jest skonstruowany na silniku Unreal Engine 5.

Silnik od Epic Games przenosi nas w czasie!

Zwiastun przedstawia otwarty świat międzywojennego Birmingham, które znamy z serialu. Miasto ma doskonały i niepowtarzalny klimat. Oświetlenie mapy robi naprawdę ogromne wrażenie. Tekstury, które tworzą miasto, czasami mogą dawać złudzenie, że wcale nie jest to próbka gry wideo, a świat żywo wyjęty z serialu.

Wizerunek głównych bohaterów także może oszałamiać oglądających ten tę zajawkę. Studio "TeaserPlay" jak zwykle wycisnęło ostatnie soki z silnika Unreal Engine 5. Z pewnością taka gra byłaby wielkim hitem. Zresztą pokazał to sukces "Mafii" sprzed wielu lat. Fabuły osadzone w mafijnych klimatach lat 20. przyciągają uwagę graczy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy