Path of Exile: Pojawił się nowy dodatek

Najnowszy dodatek Path of Exile o nazwie Sentinel ma się wkrótce ukazać i zawierać mnóstwo nowej zawartości, nowych mechanik i zmian ułatwiających rozgrywkę.

Twórcy Path of Exile właśnie ogłosili nadchodzące rozszerzenie Sentinel. Ma ono wprowdazić do gry ogromną ilość nowej zawartości. Fani Path of Exile mogą spodziewać się zupełnie nowych systemów rozgrywki, ulepszeń i nowych wyzwań. Lista zmian jest tak długa, że gracze z niecierpliwością oczekują premiery dodatku.

Path of Exile Sentinel wprowadza szereg ważnych zmian

Najnowszy dodatek do Path of Exile Sentinels, jest jedną z największych aktualizacji ostatnich miesięcy. Kluczową zmianą będą tytułowi Strażnicy - konstrukty, które podążają za graczem i wzmacniają... wrogów. Im mocniejszy Strażnik, tym silniejsi przeciwnicy, ale i większa nagroda. Poszukiwania coraz potężniejszych konstruktów stanie się więc nowym wyzwaniem.

Reklama

Zużyte konstrukty będzie można łączyć w celu stworzenia nowego Strażnika, zachowującego cechy poprzedników. To pozwoli graczom na niemal dowolną kreację wyzwań. Do tego dojdzie możliwość używania rekombinatorów, które pozwolą zmieniać cechy wyposażenia.

Rozszerzenie Sentinels ma ukazać się na PC 13 maja, a na PlayStation i Xbox nieco później, bo 18 maja. Tradycyjnie, jak przy każdym nowym dodatku gracze pochłonięci będą odkrywaniem nowych potężnych buildów postaci.

Path of Exile to hack’n’slash, który szturmem podbił serca wszystkich graczy, którzy oczekiwali dużych zmian w Diablo.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Path of Exile
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy