Reklama

Pagan Online to nowa gra twórców World of Tanks

Pagan Online /materiały prasowe

​Twórcy World of Tanks - studio Wargaming - kontynuują działalność wydawniczą. Kolejnym projektem, który firma sfinansuje i wypromuje jest ogłoszone dzisiaj Pagan Online. Ta gra akcji RPG - przypominająca w założeniach popularne Diablo - ukaże się w przyszłym roku, wyłącznie na PC.

Za prace odpowiada studio Mad Head Games z Serbii. W przeszłości deweloperzy zajmowali się głównie mało zaawansowanymi technicznie produkcjami przygodowymi z gatunku "hidden object", gdzie celem jest wyszukiwanie na ekranie określonych przedmiotów. Nie da się ukryć, że Pagan Online zapowiada się na znacznie bardziej ambitne przedsięwzięcie.

Dlatego też doświadczenie i wsparcie kolegów z Wargamin na pewno się przyda. Jak sugeruje sam tytuł, cofniemy się w daleką przeszłość, przed epoką chrześcijaństwa. Na naszej drodze staną hordy potworów oraz niebezpieczne bóstwa, o demonach i innych kreaturach nie wspominając.

Reklama

Zgodnie z założeniami gatunku hack’n’slash, akcja będzie toczyła się w szybkim tempie, ekran zapełni się modelami przeciwników, a z pokonanych wrogów wypadać będzie niekończący się strumień coraz to lepszego wyposażenia, które poprawi nasze statystyki i pozwoli zwiększyć poziom trudności.

Twórcy zapowiadają różnorodne lokacje do czyszczenia z wrogów, liczne tryby rozgrywki, poziomy trudności oraz misje, które będziemy mogli przechodzić wielokrotnie, za każdym razem gromadząc kolejne elementy wyposażenia. W planach są też ciągłe aktualizacje, by gracze nigdy się nie nudzili.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy