OZombie: Zbiórka na nową grę Americana McGee przerwana

Choć do końca akcji pozostało jeszcze 20 dni, American McGee postanowił anulować zbiórkę na OZombie - nietypową egranizację "Czarnoksiężnika z Krainy OZ".

Powód? Chęć zdobycia pieniędzy na nabycie praw do filmu na podstawie "Alicji w Krainie Czarów". W najnowszym wpisie na kickstarterowym profilu OZombie, McGee poinformował o przerwaniu zbiórki na grę.

Powodem jest chęć zdobycia praw do ekranizacji Alicji. Początkowo fundusze na ten cel chciano zdobyć korzystając z popularności akcji związanej z grą na podstawie "Czarnoksiężnika z Krainy Oz", ale z czasem developerzy chcieli uruchomić osobną kampanię.

Okazało się jednak, że prowadzenie dwóch zbiórek w tym samym czasie przez jedną firmę jest niemożliwe. Dlatego McGee zdecydował się przerwać akcję z OZombie. Było to o tyle łatwe, że jak zwraca uwagę projektant, do tej pory uzyskano zaledwie 15% z wymaganej kwoty 950 tysięcy dolarów, a według prognoz maksymalnie udałoby się zgromadzić tylko 30% sumy.

McGee nie wyklucza, że zbiórka na OZombie może zostać wznowiona w przyszłości.

Chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata elektronicznej rozrywki? Najważniejsze informacje dnia znajdziesz na naszym nowym profilu w serwisie Facebook. Wystarczy kliknąć - POLUB NAS.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy