Otwarty świat w Gotham Knights zachęca do eksplorowania

​Dzięki najnowszej prezentacji rozgrywki z Gotham Knight możemy przyjrzeć się wielu szczegółom dotyczącym tego, jak działa otwarty świat i jak zaimplementowano w grze elementy RPG.

Podczas dzisiejszej prezentacji Gotham Knight, reżyser gry Geoff Ellenor pokazał spory fragment rozgrywki i pozwolił podejrzeć, jak skonstruowany został otwarty świat w najnowszej grze od WB Games Montreal.

Gameplay pokazuje dwa losowe zdarzenia, podczas których bohaterowie mogą przerwać przestępczą działalność, która dzieje się na ulicach (i dachach) Gotham. Jedno z nich polega na udaremnieniu próby włamania, a drugie ukazuje motocyklowy (każdy z bohaterów dysponuje własnym jednośladem) pościg za pojazdem przemytników.

Reklama

Wydaje się, że wszystko to widzieliśmy już w poprzednich grach z serii Batman, a także w najnowszych Spidermanach. Gra wygląda obłędnie, ale gameplay utknął gdzieś w okolicach 2011 roku.

Stare, dobre Gotham

Oprócz otwartego świata zaprezentowana została baza wypadowa bohaterów. To w niej będziemy ulepszać ekwipunek i dostosowywać jego wygląd do własnych upodobań. W bazie operacyjnej wszyscy herosi ubrani są w codzienne stroje - to miły dodatek.

W samej grze raczej nie możemy się spodziewać innowacyjnych rozwiązań. Będziemy szukać znajdziek i materiałów, dzięki którym ulepszymy naszych bohaterów. Tym, co wybija się na pierwszy plan jest, bez wątpienia kooperacja. Gra będzie dopuszczać dwuosobowy (wcześniejsze plotki mówiły o 4 osobach) co-op, a każdy z graczy będzie mógł wybrać swojego ulubionego bohatera.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gotham Knights
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy