Gotham Knights i Suicide Squad to nowe gry Warner Bros?

​Wygląda na to, że po wielu latach ciszy dział gier wideo w korporacji Warner Bros. szykuje się do zapowiedzi nowych projektów, i to od razu dwóch. Czujni internauci dostrzegli bowiem, że ostatnio zarejestrowano dwie interesujące domeny internetowe: suicidesquadgame oraz gothamknightsgame.

Za rejestracje odpowiada firma MarkMonitor, która specjalizuje się w zarządzaniu domenami innych firm. To właśnie ten podmiot odpowiada między innymi za wszystkie inne domeny WB Interactive, w tym za główną - wbgames.com. To by było na tyle, jeśli chodzi o próby ukrycia tych informacji.

Pozostałe doniesienia to sfera domysłów. Czy faktycznie mamy do czynienia z dwiema produkcjami? Tak sądzą gracze. Doświadczone studio Rocksteady miałoby odpowiadać za Batman: Gotham Knights, co miałoby stanowić rozwinięcie cenionej serii Batman Arkham, stworzonej właśnie przez tę firmę.

Reklama

Jednocześnie WB Games Montreal - twórcy Batman: Arkham Origins - mieliby zajmować się właśnie grą na bazie "Legionu samobójców", innej licencji DC związanej z uniwersum Batmana. Wygląda na to, że oba projekty postawią na więcej niż jedną postać - tak przynajmniej sugerują same tytuły gier.

Kiedy można spodziewać się konkretów? Otóż - zapewne nieprzypadkowo - w ubiegłym tygodniu ogłoszono, że 22 sierpnia odbędzie się 24-godzinna impreza DC FanDome, podczas której możemy spodziewać się mnóstwa zapowiedzi, nowości i innych atrakcji ze świata komiksów wydawnictwa DC.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy