Oto słynny superbohater w scenerii, jakiej jeszcze nie widzieliście!

Flash to aktualnie jeden z najbardziej znanych Superbohaterów od studia DC Comics. Postać ta jest obecna w kulturze od dziesiątek lat i była wielokrotnie ekranizowana. Teraz studio TeaserPlay postanowiło stworzyć kolejny projekt gry z Flashem w roli głównej.

Flash obecny w kulturze przez ponad 80 lat

Postać Flasha pojawiła się w przestrzeni publicznej po raz pierwszy w styczniu 1940 roku. Jego debiut przypadł na komiks "Flash Comics #1" od słynnego DC. Jak się okazało, był to początek wieloletniej historii. Przez ponad 80 lat Flash pojawiał się w wielu filmach, serialach czy grach wideo. Debiut w serialu nastąpił w 1979 roku w produkcji "Legends of the Superheroes" w reżyserii Chrisa Darleya oraz Billa Carruthersa.

Reklama

Warto zauważyć, że w grach wideo po raz pierwszy Flash pojawił się już w 1991 roku. Było to za sprawą gry na słynną przed wieloma laty platformę Gameboy. W kolejnych latach na rynek wychodziły kolejne gry wideo z udziałem tego Superbohatera. Po raz ostatni w wirtualnej odsłonie pojawił się w 2017 roku, za sprawą "Injustice 2".

Teraz studio TeaserPlay postanowiło stworzyć nieoficjalny zwiastun gry, której głównym bohaterem miałby być właśnie Flash. Trailer stworzony na silniku graficznym Unreal Engine wygląda naprawdę kapitalnie.

Kolejna świetna produkcja TeaserPlay

Na nieco ponad półtoraminutowym zwiastunie widzimy, jak Flash przemierza wielkie amerykańskie miasto. Dzięki niektórym charakterystycznym elementom, jak chociażby żółte taksów, możemy wywnioskować, że jest to Nowy Jork. Lokalizacja jest dopracowana w najmniejszych szczegółach. Oświetlenie, detale tekstur aut na ulicach, budynki robią naprawdę wielkie wrażenie. Flash nagle dostaje wielkiego przyspieszenia i błyskawicznie znajduje się w starożytnym Egipcie.

Kolejnym kierunkiem jego podróży jest Japonia. Tam spotyka trzech "podrobionych" Flashów, którzy jednak bardzo szybko są wyeliminowani. Bohater DC Comics wizytuje także w kilku innych miejscach, by finalnie zawalczyć ze swoim największym przeciwnikiem. Potyczka również jest doskonale przedstawiona. Trzeba przyznać, że TeaserPlay znów zaskoczyło nas, tworząc niesamowity projekt.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Unreal Engine 5 | DC Comics
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy