Ogłoszono datę najnowszego State of Play. Premiera odbędzie się już wkrótce!

State of Play to wydarzenie, na które czekają fani konsol od Sony na całym świecie. Podczas tego formatu demonstrowane były często pokazy czołowych gier na PlayStation. Japoński potentat branży elektronicznej teraz ogłosił datę premiery kolejnego wydarzenia. Stanie się to już niebawem.

Gracze oczekiwali na State of Play

W końcówce sierpnia informowaliśmy o tym, że Sony planuje powrotu do formatu znanego jako State of Play. Jest to bardzo mocno oczekiwane wydarzenie z uwagi na ogłaszane właśnie wtedy duże zapowiedzi nadchodzących gier wideo na konsole od japońskiego giganta. Tak było zazwyczaj, ale wiele wskazuje, że tym razem może być nieco inaczej. Innym z tematów, oprócz samych gier wideo, miałyby być ceny za abonament PlayStation Plus.

Reklama

Okazuje się, że najnowsze State of Play będzie nieco mniej bogate w wielkie ogłoszenia. Fani konsoli od Sony prawdopodobnie nie doczekają się zapowiedzi wielkich premier. W środowy wieczór dowiedzieliśmy się znacznie więcej na temat tego, o czym Sony nam zakomunikuje już w czwartkową noc.

Zapowiedź State of Play spotkała się z zawodem wśród internautów

Twórcy zapowiadają, że State of Play będzie dotyczyło w dużej mierze na aktualizacjach informacji o grach, które już wcześniej zostały zapowiedziane przez japońską firmę. Zobaczymy także niezależne produkcje, gry na PlayStation VR2 oraz nadchodzące tytułu "partnerów third-party". Na tej podstawie trudno spekulować, jakie produkcje będą poruszane w znanym formacie, ale z pewnością będzie bardzo interesująco.

Premiera najnowszego State of Play ma nastąpić już w czwartek o godzinie 23:30 polskiego czasu. Tuż po ogłoszeniu tej wiadomości w mediach społecznościowych, wielu internautów było zawiedzionych faktem, że nowe gry nie zostaną ogłoszone przez Japończyków. Jednak może inne wiadomości zaskoczą na tyle fanów, by odbiór SoP był nieco lepszy, niż wskazują na to komentarze na nieco ponad dobę przed premierą.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sony | State of Play | PlayStation Vita
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy