Reklama

Odświeżona wersja pierwszej części Darksiders opóźniona

Przedstawiciele THQ Nordic (spółki znanej wcześniej jako Nordic Games) poinformowali, że odświeżona wersja pierwszej odsłony Darksiders nie ukaże się zgodnie z planem. Premierę przełożono do przyszłego miesiąca.

Produkcja miała trafić do sprzedaży w przyszłym tygodniu - 25 października - ale niemalże w ostatniej chwili zdecydowano się opóźnić debiut. Według nowych założeń, gra ukaże się 22 listopada na Xbox One, PlayStation 4 i Wii U, przy czym na ostatniej platformie dostępne będzie tylko wydanie cyfrowe.

Tytuł trafi też na PC, ale na edycję komputerową trzeba będzie poczekać jeszcze dłużej. Na "blaszakach" remaster pojawi się tydzień później niż na konsolach - 29 listopada. Powodu poślizgu nie podano.

Pierwsza część Darksiders ukazała się oryginalnie w 2010 roku. Głównym bohaterem produkcji jest Wojna - jeden z czterech jeźdźców Apokalipsy, który w wyniku knowań osób trzecich przedwcześnie sprowadza na Ziemię koniec świata. Protagonista zostaje ukarany i pozbawiony mocy, ale otrzymuje szansę rozprawienia się z winnymi.

Reklama

W odświeżonej wersji gry usprawniona zostanie przede wszystkim oprawa graficzna. Twórcy nowego wydania ze studia Kaiko obiecują, że na PC, XBO i PS4 tytuł będzie działał w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę. Na Wii U płynność ograniczona zostanie do 30 FPS.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy