Reklama

Odświeżona wersja Call of Duty 4: Modern Warfare w nowym trailerze

​Firma Activision zaprezentowała nowy zwiastun odświeżonej wersji Call of Duty 4: Modern Warfare, która ukaże się wraz z tegoroczną odsłoną cyklu. W materiale dostrzec można zmiany, które wprowadzono w warstwie wizualnej.

Mimo że w tym roku "głównym" Call of Duty będzie Infinite Warfare, wielu graczy zdaje się być bardziej zainteresowanych remasterem Modern Warfare. Przedstawiciele Activision opublikowali nowy trailer gry, przypominający o jej zbliżającej się premierze.

W zwiastunie pokazano urywki z kilku misji dobrze znanych z pamiętnego oryginału. W oczy rzuca się przede wszystkim poprawiona oprawa graficzna, która wygląda znacznie lepiej niż w wydaniu z 2007 roku. Jasnym jest, że twórcy nie poszli na łatwiznę i nie ograniczyli się do zwykłego przeniesienia produkcji na nowsze platformy.

Reklama

Warto podkreślić, że w odświeżonej wersji gry znajdzie się nie tylko kampania fabularna, ale także tryb sieciowy. Twórcy obiecują, że tytuł zawierać będzie wszystkie mapy z pierwowzoru, przy czym w dniu premiery będzie ich tylko dziesięć - reszta opublikowana zostanie za darmo miesiąc później.

Remaster Call of Duty 4: Modern Warfare zadebiutuje na PC, Xbox One oraz PlayStation 4 wraz z tegoroczną odsłoną cyklu, a więc 11 listopada. Niestety gra dostępna będzie tylko przy złożeniu zamówienia przedpremierowego na Infinite Warfare w edycji Legacy.

Przedstawiciele Activision przekonują na razie, że produkcja nie będzie sprzedawana osobno. Jak jednak będzie w rzeczywistości - nie wiadomo. Niewykluczone, że firma po kilku miesiącach zmieni zdanie i zdecyduje się wydać odświeżoną wersję słynnej strzelanki, jako samodzielny tytuł. Wspomniany zwiastun można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje