Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowy zwiastun Total War: Warhammer II prezentuje mrocznych elfów

​SEGA opublikowała kolejny zwiastun strategii Total War: Warhammer II. Nagranie koncentruje się na mrocznych elfach - jednej z czterech ras, które pojawią się w pełnej wersji gry.

Frakcja dowodzona jest przez dwóch legendarnych lordów - posługującego się magią króla Malekitha oraz jego okrutną matkę Morathi. Ugrupowanie pała nienawiścią do swoich dalekich kuzynów - wysokich elfów - których próbuje zniszczyć za wszelką cenę.

Reklama

Członkowie stronnictwa wykazują się niezwykłą brutalnością. Z opublikowanego zwiastuna - wygenerowanego na silniku gry, ale nie zawierającego fragmentów rozgrywki - wynika, że podczas walki skorzystają z pomocy potężnych bestii.

W produkcji pojawią się jeszcze trzy inne frakcje - wspomniane wysokie elfy, jaszczuroludzie oraz przedstawiciele nieujawnionej jeszcze rasy, choć najprawdopodobniej chodzi o skavenów. W kampanii fabularnej wszystkie staną do walki o Wielki Wir, który od tysięcy lat wisi nad krainą Ulthuan.

Total War: Warhammer II ujrzy światło dzienne po wakacjach - 28 września. Tego dnia produkcja zawita na jedną platformę sprzętową - PC. Zwiastun koncentrujący się na mrocznych elfach można obejrzeć poniżej:

Dowiedz się więcej na temat: Total War: Warhammer II

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje