Reklama

Nowy mod do Hadesa czyni Apollo jednym z Bogów

​Jeżeli tęskniliście za Hadesem, świetnym roguelite’m, który zgarnął kilka prestiżowych nagród i podbił serca fanów tego gatunku, właśnie pojawiła się doskonała okazja do powrotu. Wszystko to dzięki oddanym grze modderom.

Hades to zdecydowanie jedna z najlepszych gier ostatnich lat i niespodzianka, o jakiej nie śnili nawet najwięksi fani roguelite’ów. Gra Supergiant Games ma 93 punkty na Metacriticu, średnią ocen 8.8 od graczy i 98% pozytywnych recenzji na Steamie. Przez ostatnie półtora roku większość fanów miała okazję zgarnąć ten tytuł na jednej z przecen i zapoznać się z tym arcydziełem.

Wielu fanów gatunku, którzy normalnie w pojedynczych roguelite’ach spędzają nawet setki godzin, szukali różnych powodów do regularnego wracania do Hadesa. Jednym z nich były mody często wynoszące tytuł Supergiant na jeszcze wyższy poziom. Doskonałym tego przykładem jest ostatnie dzieło moddera - OlympusExtra.

Reklama

Nowy mod wprowadza do gry Apollo, boga muzyki. Dostępna na NexusMods łatka do Hadesa czyni Apollo Bogiem podobnych do całej reszty postaci w tej grze. Jego specjalną umiejętnością jest możliwość oślepienia przeciwników, przez co nie będą trafiać w nas atakami tak często. Tak sprytnie pomyślana umiejętność może bardzo dobrze parować się z innymi mechanikami Hadesa.

Równie ekscytującą częścią OlympusExtra jest fakt, że twórcy odpowiedzialni są również za nowe dialogi oraz sam wizerunek Apolla. Udało im się utrzymać klimat i charakter oryginalnej gry. Apollo wygląda tym samym jak Bóg, który był w tej grze od samego początku. Dla fanów Hadesa zainteresowanych powrotem nowy mod to nie lada gratka.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy