Nowy Indiana Jones tylko na systemy PC i Xbox? Jest potwierdzenie

Kolejny zwiastun nadejścia lepszych czasów dla posiadaczy Xboxa. Podczas trwającego właśnie procesu potwierdzono, że w Indiana Jones Bethesdy nie zagramy na PlayStation.

Informacje dochodzące ostatnio z obozu Microsoftu wzbudzają w wielu graczach mieszane uczucia. Z jednej strony jesteśmy świeżo po Xbox Games Showcase, który zrobił spore wrażenie na fanach tego wydawcy. Starfield zaskoczył rozmiarem, Forza Motorsport ucieszy miłośników wyścigów, a Fable 4 zapowiada się na bardzo ambitny powrót serii.

Reklama

Z drugiej jednak strony zostaliśmy poinformowani o planowanym podniesieniu cen Xbox Series X oraz Game Passa, a chwilę później Microsoft otwarcie przyznał się do przegrania konsolowej wojny. Udział Xboxa w rynku jest bardzo niewielki i cały czas trudno jest im konkurować z PlayStation.

Wiele wskazuje na to, że w nadchodzących tygodniach i miesiącach możemy dowiedzieć się jeszcze więcej o dalszych planach Microsoftu. Ruszył właśnie proces w sprawie potencjalnego przejęcia Activision Blizzard i już podczas pierwszego dnia trafiły do nas bardzo ciekawe doniesienia.

Pete Hines potwierdził, że zapowiedziany w styczniu 2021 roku Indiana Jones będzie grą ekskluzywną dla PC oraz Xboxa i w dniu premiery trafi do Game Passa. Na ten moment nie mamy wciąż wielu informacji na temat tego tytułu, ale sądząc po wypowiedzi Hinesa, prace cały czas trwają. Za grą stoi MachineGames, szwedzkie studio odpowiedzialne za nowe odsłony serii Wolfenstein.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bethesda | Indiana Jones
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama