Nowy fragment rozgrywki z soulslike’a Remnant 2

W ręce fanów soulslike’ów trafi niedługo sequel lubianego wśród fanów gatunku Remnant: From the Ashes. O nadchodzącej premierze przypomina graczom nowy zwiastun.

Wczorajszego wieczora na dobre rozpoczął się Summer Game Fest 2023. Tegoroczna edycja nie będzie może wspominana jako najbardziej ekscytujący moment w historii gier wideo, ale mieliśmy okazję zapoznać się z dziesiątkami ciekawych projektów. Co więcej, jest to dopiero początek gamingowego szaleństwa w Los Angeles.

Jedną z nowości zaprezentowanych podczas Summer Game Fest 2023 był krótki fragment rozgrywki z Remnant 2. Już 25 lipca zadebiutować ma długo wyczekiwany sequel popularnego Remnant: From the Ashes. Fanów Gunfire Games powinien dodatkowo podekscytować opublikowany wczoraj gameplay trailer.

Reklama

Wszystko wskazuje na razie na to, że twórcy planują zachować założenia pierwszej części i zbudować na nich większy, wzbogacony o masę nowej zawartości sequel.  Dalej powinniśmy mieć do czynienia z bardzo ciekawym, pełnym broni shooterze, który nie boi się rzucić wyzwania graczom.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Remnant 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy