Nowe patenty Bungie przywróciły plotki o mobilnym Destiny

​Spekulacji graczy i ekspertów ciąg dalszy. Bungie zgłosiło właśnie serię bardzo ciekawych patentów, które wiele osób utwierdzają w przekonaniu, że wielkimi krokami zbliża się mobilne Destiny.

Pierwsza odsłona Destiny miała swoje problemy, w dniu premiery zawiodła bardzo wielu graczy i w ustach fanów shooterów pozostawiła spory niesmak. Nie da się jednak ukryć, że dwójka przyjęła się świetnie i od swojego debiutu we wrześniu 2017 roku cieszy się ogromną popularnością, co potwierdzają nawet same statystyki ze Steama. W momencie pisania tego artykułu zalogowanych do gry jest blisko 70 tysięcy osób, a rekord z ostatnich 24 godzin wynosi ponad 90 tysięcy.

Reklama

Bungie trafiło w dziesiątkę przede wszystkim z sezonową zawartością Destiny 2. Sequel wprowadził do gry podział na sezony, który regularnie zapewnia nowy content dla fanów gry. Bungie przestało martwić się o to, czy gracze każdego dnia logują się do Destiny i zaczęli po prostu co kilka miesięcy oferować im bardzo dobry powód do powrotu.

Według ostatnich doniesień The Game Post, kolejnym krokiem w rozwoju marki Destiny może być gra mobilna. Bungie zgłosiło w tym roku kilka patentów, które w zeszłym tygodniu zostały oficjalnie opublikowane. Większość z nich dotyczy sterowania na ekranach dotykowych przypominające bardzo wiele wiele innych shooterów.

Pierwsze doniesienia o mobilnym Destiny pojawiły się kilka miesięcy temu, kiedy sugerowano, że Bungie pracuje nad grą na smartfony we współpracy z NetEase, chińskim gigantem technologicznym.

Nikt oczywiście nie potwierdził tych informacji, ale teraz, kiedy światło dzienne ujrzały patenty bezpośrednio związane z graniem na telefonach, trudno nie oprzeć się wrażeniu, że zbliża się zapowiedź mobilnego Destiny.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bungie | Destiny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy