​Nintendo Switch z klocków LEGO. Oto pewien fanowski projekt!

Gracz Nintendo Switch postanowił odwzorować tę przenośną konsolą przy pomocy klocków LEGO. Jego pomysłowy, lecz niesamowicie minimalistyczny projekt podbił sieć i wzbudził zachwyt internautów.

Nintendo Switch ukazało się na rynku w 2017 roku. Od tego czasu przenośna konsola sprzedała się w liczbie przekraczającej 110 mln egzemplarzy na wszystkich dostępnych rynkach. W sieci pojawiło się sporo nieoficjalnych doniesień, wskazujących, że już niebawem możemy doczekać się debiutu kolejnej konsoli od Nintendo, ale sprawa nie jest wcale taka prosta.

Pomimo tego, że Switch ma już pięć lat, nadal jest to produkt chętnie wybierany przez konsumentów, a konkurencja w postaci przenośnych konsol nie istnieje praktycznie na rynku. O urządzeniu od firmy Logitech czy zyskującym na popularności Steam Decku można jedynie wspomnieć, ale na tę chwilę ciężko traktować wspomniane konsole jako zagrożenie i realną konkurencję do produktu od Nintendo.

Reklama

Nintendo Switch zbudowany z klocków LEGO. Dzieło podbija Internet!

Jeden z fanów LEGO i jednocześnie gracz Nintendo Switch (/jibbledibbles) postanowił odwzorować tę konsolkę przy użyciu wspomnianych klocków. Efekt swoich prac umieścił w serwisie Reddit, a cały projekt bardzo spodobał się tamtejszej społeczności. Swoją konstrukcję oparł dosłownie na kilku elementach.

Standardowy czarny ekran urządzenia zastąpił żółtym podłużnym klockiem, a charakterystyczne dla Switcha joy-cony wyróżniają się w jego dziele kolorem niebieskim i czerwonym. Oczywiście w projekcie nie zabrakło też elementu dokującego. Do jego odwzorowania posłużył zwykły czarny klocek 4x3. Fanowski projekt spodobał się użytkownikom serwisu Reddit, o czym świadczy ponad 7 tys. polubień tego dzieła.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nintendo Switch | Lego

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy