Nightwing i Red Hood w najnowszym gameplayu z Gotham Knights

​Nareszcie! Nowy gameplay ukazuje dwóch grywalnych bohaterów z nadchodzącego Gotham Knights. Podczas oficjalnej prezentacji mogliśmy zobaczyć, jak w praktyce wygląda gra Nightwingiem i Red Hoodem.

Gotham Knights doczekał się też w końcu nowej daty premiery. Gra zaplanowana jest na 25 października 2022 r. Machina marketingowa rusza więc pełną parą. Na pierwszy ogień poszli Nightwind i Red Hood, których do tej pory nie widzieliśmy w akcji.

Było nas dwóch...

Za grę odpowiada WB Games Montreal, a show prowadził Geoff Ellenor, reżyser Gotham Knights. Podczas trwającego prawie 15 minut gameplayu mogliśmy zobaczyć akrobatyczne popisy Nightwinga i finezję strzelecką Red Hooda.

Reklama

Sposób prowadzenia starć nie jest jedyną rzeczą, która odróżnia bohaterów. Każdy z nich ma swój unikalny sposób poruszania się po mieście - Nightwing korzyta z odrzutowej lotni, a Red Hood ze specjalnej mocy - mistycznego skoku. Oprócz tego zaprezentowany został motocykl, którym będziemy ścigać bandytów na ulicach Gotham.

Walka w Gotham Knights zasadniczo nie różni się od tego, co widzieliśmy już 2009 roku. To nadal wciskanie klawiszy w odpowiednim momencie i wykorzystywanie dostępnym gadżetów oraz umiejętności. Na gameplayu możemy zobaczyć także walkę z mini-bossem, który dysponuje tarczą oraz atakuje serią ciosów, których nie da się zablokować.

Gra będzie miała także opcję gry z drugim graczem. To właśnie ten tryb rozgrywki wprowadza powiew świeżości i sprawia, że tytułem już teraz warto się zainteresować.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gotham Knights
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy