Nietypowa wersja Spider-Mana w nieoficjalnym zwiastunie

Spider-Man to od wielu lat jedna z najpopularniejszych fikcyjnych postaci w historii. Superbohater stworzony przez Marvel Comics doczekał się jednak swojego memicznego następcy - jest to Spooder-Man. Studio TeaserPlay postanowiło go umieścić w swojej najnowszej produkcji.

Kim jest Spooder-Man?

Spoder-Man to memiczna postać internetowa. Powstała ona w wyniku modyfikacji jednego z najsłynniejszych superbohaterów w historii popkultury - Spider-Mana. Jest to nieudolna przeróbka, która początkowo szokowała, była wyśmiewana, a teraz bawi. Wygląd tej postaci jest tak absurdalny w stosunku do prawdziwego wizerunku "Człowieka Pająka", że szybko stał się on memem w internecie.

Funkcjonuje on już od ponad dziesięciu lat i ma się bardzo dobrze. Swoje "narodziny" miał 5 lutego 2011 roku, a jego popularyzatorem był niestety nieżyjący już dzisiaj Jordan Clory. Pomimo upływu już wielu lat, pamięć o Spooder-Manie istnieje w tysiącach internautów. Studio TeaserPlay postanowiło umieścić memiczną postać w grze wideo. Opowiada ona o przygodach zbliżonych do tych, jakie zaliczał Spider-Man.

Reklama

Spooder-Man walczy z przeciwnikami

Produkcja studia TeaserPlay trwa niespełna dwie minuty. Zmodyfikowana wersja "Człowieka Pająka" w zwiastunie osadzona jest w realiach gry o bohaterze uniwersum Marvel Comics. Ratuje on świat poprzez różne wyczyny. Między innymi zapobiega potrąceniu człowieka przechodzącego na pasach przez kierowcę autobusu, czy stara się uwolnić zakładnika z porwania, ale to jednak nie przebiega już w tak dobry sposób.

Całość ma bardzo humorystyczny wydźwięk. Nie można się temu dziwić, gdyż Spooder-Man jest raczej karykaturą swojego protoplasty. Studio TeaserPlay kapitalnie stworzyło przygody tego bohatera. Warto wspomnieć, że wspomniany zwiastun jest "postawiony" na silniku graficznym Unreal Engine 5 od Epic Games, więc warstwa graficzna stoi na najwyższym możliwym poziomie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Spider-Man
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy