Next-genowy Wiedźmin 3 jeszcze w tym roku. To pewne!

​Jeżeli wciąż czekacie na debiut Wiedźmina 3 na nowej generacji konsol, mamy dla Was dobrą wiadomość. CD Projekt RED potwierdził właśnie, że gra trafi na PS5 i Xbox Series X/S do końca tego roku.

Burzliwy okres w historii CD Projekt RED

CD Projekt RED nie ma za sobą najłatwiejszych paru lat. W grudniu minie rok od premiery Cyberpunka 2077, który wciąż cierpi na solidną porcję problemów.

Twórcy popełnili sporo błędów z tym tytułem i chociaż stopniowo się z nich wygrzebują, zapowiedziana właśnie ekspansja będzie kosztowała deweloperów mnóstwo pracy.

Nie da się jednak ukryć, że Phantom Liberty to doskonała okazja, żeby z powrotem wkupić się w łaski graczy, przypomnieć im, jak dobre gry potrafi robić CD Projekt RED i wzbudzić w społeczności większą nadzieję względem kolejnych produkcji polskiego studia. Podobną funkcję może spełnić niedługo Wiedźmin 3 w wersji na konsole nowej generacji.

Reklama

Wiedźmin 3 na PS5 i XSX

Równie burzliwą historię ma za sobą odświeżona wersja Wiedźmina 3. Ulepszanie gier z PlayStation 4 i Xbox One stało się standardem po wyjściu konsol nowej generacji.

CD Projekt RED zapewniał, że podobne losy spotkają Wiedźmina 3. Najpierw miało się to wydarzyć w zeszłym roku, później na początku tego roku i wreszcie dostaliśmy nowy, przybliżony czas premiery.

Teraz wszystko wskazuje jednak na to, że Wiedźmin 3 nie zaliczy już żadnych kolejnych opóźnień i wreszcie zadebiutuje w nowej wersji na PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Podczas ostatniego raportu finansowego CD Projekt RED wspomniano krótko o next-genowej wersji, przy której wciąż widniał napis "Q4 2022". Jeżeli wszystko faktycznie idzie zgodnie z planem, niedługo powinniśmy dostać konkretną datę premiery.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin 3 | CD Projekt RED

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama