New World: Czerwiec miesiącem eventów. Na pierwszy ogień 2XP do broni

Amazon szuka nowych sposobów na zainteresowanie graczy nowym i lepszym New World. Ostatnim pomysłem deweloperów jest organizowanie krótkich, regularnych eventów. Pierwszy z nich właśnie się rozpoczął.

New World przeszło bardzo długą drogę przez ostatnie pół roku. Nowe MMORPG przyjęto oczywiście z otwartymi ramionami, nawet mimo trwających godziny kolejek i wątpliwej jakości serwerów. Im dłużej trwała jednak nasza przygoda z tym tytułem, tym więcej rzeczy zaczynało się powtarzać i tym bardziej stawało się jasne, że nie była to gra gotowa na swoją premierę.

Od tego czasu wiele się zmieniło, a deweloperów chwali się, że rozwijają New World w odpowiednim kierunku. Ostatnio wydawało się nawet, że darmowy weekend w połączeniu z dużą aktualizacją zrobi robotę i liczby New World zacznę rosnąć. Ostatecznie wiele się jednak nie zmieniło, społeczność gry pozostaje niewielka, a Amazon próbuje to zmienić.

Reklama

Na oficjalnej stronie gry pojawiła się zapowiedź czerwcowej Extravaganzy. Przez cały miesiąc twórcy będą organizować krótkie eventy z bonusowym doświadczeniem. Pierwszy z nich rozpoczął się 6 czerwca, potrwa do 9 czerwca i obejmuje podwójne doświadczenie na bronie.

Jest to przede wszystkim świetna okazja dla nowych graczy. Jeżeli dopiero zaczęliście przygodę z New World, wasz progres postaci będzie dużo szybszy i możecie spróbować też kilku broni. Znacząco ułatwi to levelowanie postaci i wybór głównej broni.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: New World
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy