Reklama

Need For Speed 2022: Poznaliśmy szczegóły nadchodzącej części gry

​Kolejna część serii gier wyścigowych Need For Speed ma pojawić się na rynku jeszcze w tym roku. Jednak przecieki, które pojawiają się w sieci, niestety mogą nie pocieszać fanów tej legendarnej marki w świecie gamingu. Produkcja na tę chwilę wygląda bardzo słabo.

Need For Speed legendą wśród gier wyścigowych

Need For Speed od Electronic Arts od ponad dwóch dekad cieszy się nieustanną popularnością. Wprawdzie ostatnie części nie były tak dobrze oceniane przez społeczność, jak te sprzed lat, lecz nadal jest to czołowa pozycja na rynku gier samochodowych.

Do spadku popularności przyczyniło się kilka kwestii. W ostatnich latach pojawiło się sporo gier o tematyce wyścigowej, w tym Forza Horizon, która zrobiła bardzo duże zamieszanie w gamingu. Ponadto jest też GRID czy Gran Turismo. To wszystko są "rywale" Need For Speeda.

Reklama

"Elektronicy" również nie pomagają sami sobie. Ostatnie części pod względem fabularnym były bardzo sztampowe, miałkie i nie miały ciekawie rozpisanych postaci. Jednak w tym roku ma wyjść kolejna część tej serii. Do tej pory niezbyt dużo wiedzieliśmy na temat nadchodzącej premiery.

Miała ona nastąpić już na jesień, a informacji było bardzo malutko. Teraz w końcu dowiedzieliśmy się nieco więcej szczegółów dzięki trailerowi i wyciekom. Czym zaskoczy nas tym razem kanadyjskie studio?

Fani mogą być rozczarowani

Leakerzy informują o tym, że gra ma być pozbawiona legendarnych form rywalizacji - wyścigów drag oraz popisów drifterskich. To coś, co może bardzo negatywnie zaskoczyć fanów serii. Zarówno dragi jak i drifty od wielu lat były wręcz sztandarowym modelem rywalizacji w Need For Speedach. Ponadto istnieją duże obawy odnośnie tego, że gra będzie mocno niedopracowana.

Fragment rozgrywki niestety nie może pocieszać oczekujących na ten tytuł. Grafika wygląda bardzo przeciętnie, jak na obecne standardy, a fizyka również pozostawia wiele do życzenia. Niestety nadal nie znamy dokładnych szczegółów ze strony dystrybutora czy producentów. Może to zastanawiać, patrząc na krótki czas, jaki dzieli nas od premiery.

Według wielu informacji, na półkach sklepowych Need For Speed ma się pojawić już w listopadzie. Zatem przed producentami jest dużo pracy, by poprawić swoje najnowsze dzieło, by nie było taką klapą, jaką okazał się Battlefield 2042.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Need for Speed | Electronic Arts

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy