Reklama

Electronic Arts przygotowuje obszerny pokaz?

​W ostatnich tygodniach Electronic Arts nie zaprezentowało żadnej ze swoich gier. Czyżby cisza przed burzą?

W maju Electronic Arts opublikowało raport finansowy, z którego dowiedzieliśmy się, że koncern do 31 marca 2023 roku planuje wydać aż 12 gier (wliczając w to kolejne odsłony takich serii, jak FIFA czy Madden NFL). Od tamtej pory nie dowiedzieliśmy się na ich temat niczego nowego. To może być jednak cisza przed burzą.

Jak donosi Tom Henderson - znany informator, który w przeszłości wsławił się wiarygodnymi doniesieniami m.in. na temat serii Battlefield - w przyszłym miesiącu EA zaprezentuje aż trzy z tworzonych aktualnie gier. Będą to FIFA 23, Skate 4 oraz najnowsza odsłona serii Need for Speed.

Reklama

Electronic Arts - co wiemy o nowych grach?

Henderson w artykule opublikowanym w serwisie Exputer pisze, że nadchodząca kontynuacja cyklu Need for Speed ukaże się z podtytułem Unbound. Potwierdza też, że gra połączy fotorealistyczną grafiką z estetyką... anime. Stylem wizualnym ma przypominać serial "The Boondocks".

W innym miejscu, a mianowicie w serwisie Try Hard Guides, Henderson podaje, że podczas nadchodzącej prezentacji Skate 4 zobaczymy fragmenty rozgrywki. Wszystkie wymienione gry mają zostać pokazane podczas odrębnych wydarzeń. FIF-ę 23 i nowego Need for Speeda mamy zobaczyć w drugiej połowie lipca.

Electronic Arts obecnie pracuje też nad takimi grami, jak EA Sports FC (nowa seria, która zastąpi FIF-ę), Star Wars Jedi: Survivor, Dead Space (remake), Madden NFL 23, EA Sports PGA Tour czy Battlefield Mobile.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy