​NBA 2K22. Error 727366ac - jak skutecznie naprawić błąd?

Błąd 7273366ac to jeden z największych i najbardziej uciążliwych problemów występujących w grze NBA 2K22. Prezentujemy wam kilka uniwersalnych rozwiązań, które pomogą zażegnać ten problem. Co robić krok po kroku?

Error 7273366ac należy do tej kategorii błędów, z którymi wydawcy z 2K Games nie potrafią się uporać na dobre. Tak naprawdę problem pozostaje nadal niezdiagnozowany, a deweloperzy wskazują, że jest to po prostu bolączka związana z serwerami gry, bądź połączeniem internetowym gracza.

Błąd 7273366ac może przytrafić się w najmniej spodziewanym momencie i dotyczy tak naprawdę wszystkich - zarówno tych partycypujących w rozgrywce na platformie PC, jak również na konsolach: Xbox i PlayStation.

Reklama

NBA 2K22. Jak naprawić błąd 727366ac?

  • Pierwszy krok to sprawdzenie statusu serwerów gry. Możecie to zrobić bezpośrednio wchodząc na stronę internetową NBA 2K przez ten adres. Jeśli przy wszystkich platformach widnieje napis "Normal", oznacza to, że serwery gry pracują poprawnie. W takim wypadku należy przejść do kolejnego etapu.
  • Drugi krok to rozwiązanie, które sprawdziło się już u bardzo wielu graczy. Po napotkaniu komunikatu z błędem 727366ac należy opuścić bieżącą sesję gry i przejść do menu głównego. Następnie w Karierze trzeba wybrać inną postać niż tą, którą graliśmy do tej pory. Teraz wystarczy wrócić do swojego domyślnego bohatera. Gra powinna już działać bez błędów.

Powyższy krok warto powtórzyć kilkukrotnie. Spora część graczy wyjaśniała, że dopiero za drugim bądź trzecim razem udało im się na dobre zażegnać ten błąd.

  • Jeśli po dokonaniu tego gra nadal napotyka błąd, to kolejnym krokiem jest sprawdzenie ustawień Zapory sieciowej. Być może usługa skutecznie blokuje nam dostęp do rozgrywki sieciowej w NBA 2K22.

Metody zaprezentowane powyżej powinny pomóc wam w przywróceniu płynnej i poprawnej rozgrywki sieciowej.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: 2K Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama