Reklama

Naucz się projektować gry w Akademii Free2Play

​Trwają zapisy na darmowy kurs tworzenia gier komputerowych i mobilnych.

Kurs składa się z części online’owej oraz warsztatów na żywo i potrwa do końca listopada. Wśród zaproszonych na warsztaty gości tuzy branży game’ingowej i interaktywnej, m.in.: Czernik, Jankowski, Jasiński, Mielcarek i Tkaczyk. Akademię organizuje Ten Square Games, wrocławskie studio, w którego tytuły gra ponad 33 miliony osób na całym świecie.

W części teoretycznej Akademii jej uczestnicy będą mogli dowiedzieć się , m.in.: jakie cechy w sobie wyrabiać, by być skutecznym projektantem gier, jakie kroki trzeba przejść od pomyslu na grę do jej wdrożenia, co zrobić, by nie stracić zainteresowania graczy swoim tytułem, jak zarobić na swojej grze oraz jak przenieść grę do mobile’a.

Reklama

Część praktyczna odbędzie się we Wrocławiu, na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta. Pod okiem projektantów z Ten Square Games warsztatowicze będą rozwijać swoje pomysły na gry. Na spotkaniu nie zabraknie też specjalistów z branży.

"Tegoroczna edycja Akademii cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Dopisują zarówno uczestnicy, jak i zaproszeni goście. Dla nas budujące jest np. to, że sporo osób, które w zeszłym roku zainteresowały się inicjatywą, w tym roku po raz kolejny przystępuje do kursów.  Niektórzy z naszych gości też spotkają się z nami po raz drugi. Dla tak młodego wydarzenia jak nasza Akademia, to spore wyróżnienie. Zatem polecamy i zapraszamy wszystkich chętnych" - mówi Karolina Stryjek, koordynatorka projektu.

Zapisy do Akademii trwają tutaj.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy