MultiVersus - potwierdzono datę premiery pierwszego sezonu

Po delikatnym opóźnieniu MultiVersus jest wreszcie gotowe wprowadzić do gry nowy content. Na Twitterze potwierdzono oficjalnie, że pierwszy sezon w nowej, popularnej bijatyce rozpocznie się już 15 sierpnia.

MultiVersus to największa niespodzianka ostatnich miesięcy. Spodziewaliśmy się, że gra może narobić nieco zamieszania ze względu na wiele znanych fanom popkultury postaci, ale rozmiar dotychczasowego sukcesu przekroczył oczekiwania większości graczy. Gra dobrze przyjęła się na Twitchu, a niedawno twórcy chwalili się, że po trzech tygodniach od premiery mają ponad 10 milionów graczy.

Znacząco pomógł w przekroczeniu tego kamienia milowego fakt, że MultiVersus dostępny jest za darmo. Twórcy podążają ścieżką wyznaczoną przez wiele innych multiplayerów pokroju Apex Legends, Call of Duty: Warzone czy Fortnite. Gra będzie regularnie aktualizowana w oparciu o klasyczny system sezonowy, a oddani produkcji fani będą mogli wspierać ją, inwestując w przedmioty kosmetyczne i przepustki sezonowe.

Reklama

Wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu o planach deweloperów, ale cały czas nie weszły one w życie. Gracze cieszyli się więc wyłącznie podstawową wersją gry. Na szczęście ta sytuacja ulegnie zmianie już w przyszłym tygodniu. 15 sierpnia ma zadebiutować pierwszy sezon MultiVersus razem z podzielonym na 50 poziomów Battle Passem.

Warner Bros dodał przy okazji tego oświadczenia, że wszystkie nowości planowane na pierwszy sezon nie trafią do gry w dniu jego premiery. Wydawca będzie na bieżąco informował o tym, jakie aktualizacje zbliżają się do MultiVersus. Podobne rozwiązanie stosuje Raven Software, planując dwie, duże aktualizacje w każdym sezonie. Gra cały czas wydaje się świeża, a większe patche są doskonałą motywacją do powrotu dla wielu fanów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: MultiVersus | Warner Bros. Interactive
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama