Reklama

MultiVersus: Oficjalny zwiastun gry z uniwersum bohaterów Warner Bros.

​Plany Warner Bros Games powoli stają się rzeczywistością. Zaprezentowany został oficjalny zwiastun gry MultiVersus, czyli bijatyki osadzonej w bajkowej konwencji studia WB. Gra w oficjalnej wersji pojawi się na rynku już w wakacje tego roku!

MultiVersus przedstawione zostało przez Player First Games ponad pół roku temu. Tytuł silnie nawiązuje do uniwersum Warner Brosa. Gra pozwoli na wcielenie się w jednego z bohaterów tego świata, a rozgrywka opierać będzie się na bijatyce... totalnej bijatyce postaciami, które znamy doskonale z bajek i filmów od Looney Tunes czy DC Comics.

Reklama

Testy alfa gry MultiVersus wystartują już 19 maja i potrwają do 27 dnia tego miesiąca. Do dyspozycji graczy oddanych zostanie 15 przeróżnych postaci. Warto jeszcze dodać, że na miesiąc czerwiec przewidziano otwarte testy gry, dostępne dla szerszej populacji graczy.

Bijatyki toczyć będą się na mocno zróżnicowanych planszach m.in. w Jaskini Batmana czy w posiadłości legendarnego Scooby-Doo. Sama mechanika przypominać będzie najprawdopodobniej takie tytuły jak Super Smash Bros czy Brawlhalla. O tym, czy MultiVersus wpisze się w gusta społeczności graczy, dowiemy się już za kilka dni.

Lista postaci ma być stale rozwijana, ale na ten moment Warner Bros. poinformowało o dostępności takich bohaterów jak: Superman, Tom i Jerry, Wonder Woman, Królik Bugs, Finn, Garney, Harley Quinn, Jake, Reindog, Kudłaty, Steven Universe, Batman, Arya Stark, Velma, Tasmański Diabeł i Stalowy gigant.

Oficjalna premiera gry przewidziana jest na lipiec 2022 roku. Dzieło zadebiutuje na platformach: PC, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox One i Xbox Series X/S.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: MultiVersus | Warner Bros.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy