Mortal Kombat 2: Potwierdzono datę premiery filmu. Kiedy dokładnie się pojawi?

Mortal Kombat to jedna z najbardziej ikonicznych gier wideo w historii przemysłu. Mająca ponad 30 lat seria znana jest dziś już wielu pokoleniom. Twórcy filmowi mocno inspirują się tym tytułem i właśnie ogłoszono datę premiery Mortal Kombat 2. Wystąpią w nim znani aktorzy z wielkich dzieł.

Mortal Kombat z 2021 roku nie zdobył serc widzów

Film Mortal Kombat w reżyserii Simona McQuoida pojawił się w kinach w kwietniu 2021 roku. Oczekiwania od tej produkcji były bardzo duże. Gra, na której podstawie stworzono scenariusz, jest jednym z najważniejszych tytułów w historii przemysłu i od kilku dekad ma miliony fanów na całym świecie. To za sobą niesie konsekwencje dużych oczekiwań odnośnie jakości filmu. Trzeba jednak przyznać, że ten nie zdobył przychylności widzów. Na stronie IMDB.com kinowa adaptacja uzyskała ocenę użytkowników na poziomie sześć punktów na możliwych dziesięć.

Reklama

Aż 190 tysięcy internautów oceniło omawiany film, więc jest to jak najbardziej reprezentatywna grupa. Okazuje się jednak, że słabe oceny od widzów nie odstraszyły filmowców przed stworzeniem kontynuacji. O Mortal Kombat 2 mówiło się już od jakiegoś czasu, a teraz otrzymaliśmy konkrety. Poznaliśmy datę premiery drugiej części filmu na podstawie legendarnej gry wideo z gatunku bijatyk.

Jest data premiery Mortal Kombat 2. Jak długo poczekamy na ten dzień?

O grze Mortal Kombat znów zrobiło się głośno we wrześniu ub. roku. NetherRealm Studios wypuściło reboot pierwszej części gry. Produkcja po początkowym zachwycie ze strony fanów serii, nie okazała się być wielkim hitem. Na niekorzyść wpłynęła także sprawa wprowadzenia płatnego fatality, co wzburzyło wiele tysięcy fanów. Producenci robią jednak wiele, by zyskać nowych lub chociaż utrzymać stałą pulę graczy i regularnie wdrażają nowy content.

Prawdopodobnie na tej podstawie zdecydowano ostatecznie o kontynuacji słabo ocenianej pierwszej części sprzed trzech lat. Wytwórniami, które będą zajmowały się produkcją, są ponownie Warner Bros. oraz New Line Cinema. Teraz podano do wiadomości publicznej dzień premiery filmu. Zaplanowana jest ona na 24 października 2025 roku. Wielu internautów podejrzewa, że data będzie pokrywała się z premierą kolejnej części gry, choć na tę chwilę nie ma takich oficjalnych zapowiedzi.

W Mortal Kombat 2 wystąpią m.in. Karl Urban, Josh Lawson, Lewis Tan oraz inni. W filmie będzie można zobaczyć wojowników, którzy znani są z serii i jeszcze do tej pory ich postacie nie były pokazane w pierwszej części.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy