Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch wygląda tragicznie i... zabawnie

Mortal Kombat 1 rozgrzewa już wszystkich fanów tej popularnej serii. Niestety najmniej radości z gry w najnowszym tytule od NetherRealms mają bez wątpienia posiadacze przenośnej konsoli Nintendo Switch. Po sieci krążą filmy i obrazki z gry na rzeczonym handheldzie. Podsumować można to w krótkich słowach: opłakana grafika rodem z PS2.

Kiedy producenci Mortal Kombat 1 ogłosili, że dzieło to trafi na Nintendo Switcha, a debiut gry ominie konsole poprzedniej generacji (Xbox One i PlayStation 4) wielu użytkowników handhelda od japońskiego giganta zaczęło się zastanawiać, w jakiej kondycji zastaną wyczekiwaną bijatykę - najbardziej ambitną grę z całej serii - według słów samych twórców.

Kilka dni temu do sieci wyciekła pełna lista postaci Mortal Kombat 1. Miało to miejsce dosłownie na moment przed uruchomieniem wczesnego dostępu gry wszystkim posiadaczom tytułu w wersji pre-order. Osoba, która była autorem przecieku, testowała MK 1 na Nintendo Switchu i podkreśliła, że rozgrywka na tej konsoli pozostawia wiele do życzenia.

Reklama

Teraz możemy już z pewnością stwierdzić, że słowa te znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Mortal Kombat 1 na przenośnym urządzeniu od Nintendo wygląda... bardzo źle... wygląda jak produkcja wypuszczona na leciwą konsolę PlayStation 2. Modele postaci, nasycenie kolorów oraz przede wszystkim liczba detali pozostawia wiele, a nawet bardzo wiele do życzenia.

Sieć obiegają właśnie filmy prezentujące przykładową rozgrywkę z Mortal Kombat 1, więc sami możecie zobaczyć w praktyce, jak nowe dzieło prezentuje się na Switchu. Na osłodę możemy dodać, że tytuł jest w stanie utrzymać w miarę stabilne 60 klatek na sekundę w większości gameplaya. Z drugiej jednak strony mówimy o grze, którą na Switcha z oficjalnej dystrybucji możemy nabyć za 69,99 dolarów, czyli ok. 300 polskich złotych...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mortal Kombat 1 | Nintendo Switch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama