Monster Hunter Rise: Sunbreak pojawi się na Capcom Showcase

​Capcom potwierdza, że ​​Monster Hunter Rise: Sunbreak to jeden z tytułów, które będą prezentowane na Capcom Showcase.

Monster Hunter Rise: Sunbreak ma dodać całą mnóstwo nowej zawartości, która będzie czekać na odkrycie. Warto podkreślić, że zbliża się data premiery dodatku, więc Capcom planuje wkrótce ujawnić więcej szczegółów.

Po sukcesie Monster Hunter Rise firma Capcom ogłosiła Monster Hunter Rise: Sunbreak, zupełnie nowy dodatek, który kontynuuje historię z opowiedzianą w Rise. Gracze zmierzą się z nowymi lokacjami, potworami, zadaniami i wykorzystają nowe umiejętności.

Reklama

Capcom Showcase już 13 czerwca

Capcom ogłosił, że Monster Hunter Rise: Sunbreak będzie obecny na Capcom Showcase 13 czerwca. Podczas prezentacji, producent Monster Hunter Rise: Sunbreak, Ryozo Tsujimoto, przedstawi nowe szczegóły i ujawni nadchodzące rozszerzenie. Te szczegóły prawdopodobnie odnoszą się do zadań, potworów, wyposażenia i innych elementów, które można znaleźć w grze Monster Hunter Rise: Sunbreak. W przeszłości Monster Hunter Rise: Sunbreak Digital Events przynosiło wiele nowości i aktualizacji w miarę postępów prac nad tytułem w Capcom.

Prezentacja Capcom będzie trwać około 35 minut i zawierać informacje i aktualizacje dotyczące wcześniej ogłoszonych gier firmy. Monster Hunter Rise: Sunbreak to jeden z pierwszych tytułów, które zostaną potwierdzone w trakcie wydarzenia. Remake Street Fightera 6 i Resident Evil 4 prawdopodobnie również pojawią się podczas Capcom Showcase. Spekuluje się także o tym, że Capcom powie coś na temat Dragon Dogma 2, ale gra nie jest przez Japończyków potwierdzona.

Monster Hunter Rise: Sunbreak ma na celu zapewnienie obszernej i wciągającej rozgrywki dla wszystkich, którzy ukończyli podstawową grę. Dzięki nowemu sprzętowi i potworom, na które można polować, do gry powrócą starzy gracze, ale firma ma nadzieję na przyciągnięcie zupełnie nowych fanów.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Monster Hunter Rise | Capcom
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy