Reklama

Modder stworzył perspektywę z pierwszej osoby w Marvel’s Spider-Man

​Posiadacze PC mają doskonały pretekst, żeby wrócić do Marvel’s Spider-Man albo zdecydować się na zakup. Do gry Insomniaców jeden z doświadczonych modderów wprowadził właśnie tryb pierwszej osoby.

Insomniac Games jest doskonale znane fanom PlayStation. Parę lat po stworzeniu studia w 1994 roku zasłynęli z serii Spyro the Dragon, a zaraz potem przyszedł jeszcze popularniejszy Ratchet & Clank. Mają za sobą kilka świetnych produkcji, spędzili blisko dekadę, eksperymentując i próbując sił w różnych gatunkach, a w 2019 roku trafili w ręce Sony.

Od tego czasu rozpoczęli współpracę z Marvel Entertainment i jej pierwszym efektem był Marvel’s Spider-Man. Gra ujrzała światło dzienne we wrześniu 2018 roku, ekskluzywnie na PlayStation 4. Niecałe cztery lata później Sony, kontynuując rozwój swojej biblioteki na PC, przyniosło świetnie przyjętego przez graczy i krytyków Spider-Mana na komputery osobiste.

Reklama

Premiera na PC to oczywiście przede wszystkim okazja, żeby otworzyć gry produkowane na PlayStation na większą liczbę graczy i przy okazji zarobić więcej pieniędzy. W oczach doświadczonych posiadaczy komputerów jest to jednak również szansa na doświadczenie popularnych gier w nieco inny sposób. Zaraz po debiucie znanych produkcji do roboty biorą się bowiem modderzy.

Nie inaczej było w przypadku Marvel’s Spider-Man. Jednym z tych modderów jest jedijosh920, który opublikował właśnie trailer swojej modyfikacji pozwalającej na zmianę perspektywy w grze.

Główną atrakcją jest oczywiście poruszanie się po Nowym Jorku z kamerą z pierwszej osoby. Niestety mod nie jest jeszcze dostępny, ale jedijosh ma niedługo udostępnić go na swoim profilu NexusMods

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy