Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Mistrz kierownicy ucieka bez końca. #DRIVE rozgrzeje silniki na Nintendo Switch

​PM Studios wcisnęło gaz do dechy i jest gotowe do startu gry #DRIVE na Nintendo Switch 16 lutego 2021 r. W tej produkcji inspirowanej amerykańskim kinem drogi lat 70. i 80. gracze będą mogli kierować samochodem na niekończącej się trasie,. Wystarczy wybrać auto, lokację i ruszać na szosę. Nieważne czym, nieważne gdzie - byle w nic nie uderzyć.

Od pustynnych krajobrazów inspirowanych filmem "Znikający punkt" przez ośnieżone szosy północnych stanów po marsjański krajobraz przyszłości, jesteś tylko ty i twoje cztery kółka. Po prostu jedziesz, bez końca, jak najdalej.

Reklama

#DRIVE to z jednej strony dające odpocząć, odprężające doświadczenie bezkresnej jazdy, a z drugiej wyzwanie dla mistrzów kierownicy. Uważaj na niespodziewane zakręty, inne samochody i przeszkody - zderzenie może zakończyć wyprawę. Musisz też pamiętać o zjazdach na stacje benzynowe i zapasie pączków - na wypadek, gdyby trzeba było zająć czymś drogówkę.

By nie było za łatwo, na każdym poziomie czekają na wyzwania, których ukończenie pozwoli na odblokowanie nowych samochodów spośród ponad 90 dostępnych modeli. Po drodze na kierowców czekają “moce specjalne" - taranuj przeszkody na twojej trasie lub zostań królem środkowego pasa, pozbywając się całkowicie innych uczestników ruchu.

#DRIVE to nagradzana gra mobilna (m.in. najlepsza gra niezależna Google Play w 2019 r.) zaadaptowana na Nintendo Switch. Wersja na konsolę posiada nowy system rozwoju gracza, wymagający ukończenie wyzwań na 20 poziomach oraz obsługę HD Rumble.

Gracze kupujący grę między 16 a 23 lutego 2021 r. w Nintendo eShop otrzymają 10% zniżki.

Dowiedz się więcej na temat: #DRIVE

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje