Reklama

Minecraft: Znamy datę premiery aktualizacji "The Wild"

​Długo musieli czekać wszyscy fani gry Minecraft na kolejną dużą aktualizację. Producenci z Mojang finalnie podzielili się istotnymi informacji. Wiemy, że update "The Wild" wejdzie do rozgrywki już 7 czerwca bieżącego roku.

Na dużą aktualizację miłośnikom popularnego Minecrafta przyszło poczekać ponad pół roku, bowiem na początku listopada 2021 roku w grze miała miejsce premiera "Caves and Cliffs", która rzuciła całkowicie inne spojrzenie na sposób działania podziemi na mapie oraz przyniosła ze sobą nowe moby, biomy i starożytne miasto.

Aktualizacja "The Wild" pojawi się w Minecrafcie już na początku czerwca

Po wielu dniach czekania producenci pokusili się o ujawnienie daty premiery kolejnej dużej aktualizacji - "The Wild". Update oficjalnie ukaże się już 7 czerwca i zagości na platformach: PC, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, a także na urządzeniach mobilnych z systemami iOS oraz Android.

Reklama

Jak zapowiadają deweloperzy z Mojang, "The Wild" wniesie do rozgrywki sporo nowości. Pojawią się nowe moby: Allay, który wygrał w ubiegłorocznym głosowaniu na nowego stworka, żaby i świetliki, a także Warden - długo wyczekiwany stwór pochodzący z głębokiej ciemności.

W grze pojawi się także nowa łódź, umożliwiająca przechowywanie rzeczy w specjalnej skrzyni podczas przemieszczania się po wodnych obszarach. Ponadto Minecraft jak to zwykle bywa przy dużych aktualizacjach, otrzyma nowe bloki i co najważniejsze dwa nieznane dotąd biomy - bagienny i związany z głęboką ciemnością (w którym gracze będą mogli eksplorować starożytne miasta z zaginionej cywilizacji).

Wygląda na to, że dla wszystkich fanów Minecrafta data 7 czerwca może stanowić nieco spóźniony Dzień Dziecka.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy