Reklama

Minecraft. Gracz odwzorował plakaty sezonów z serialu Better Call Saul

O tym, że Minecraft wyzwala ogromne pokłady kreatywności wśród graczy - wiemy nie od dzisiaj. Tym razem kolejny twórca postanowił odtworzyć w tej kultowej już grze wszystkie plakaty promujące sezony hitowego serialu Better Call Saul, który budzi prawdziwą furorę w serwisie VOD Netflix.

Better Call Saul podbił serca licznej publiki

Better Call Saul to bezsprzecznie jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. Produkcja pojawiła się na rynku w 2015 roku, a zwieńczenie akcji wraz z ostatnim odcinkiem finałowego, szóstego sezonu miało miejsce kilka tygodni temu.

Dzieło jest swoistym prequelem i rozwinięciem uniwersum kolejnego wyśmienitego serialu Breaking Bad, w którym śledziliśmy losy ekscentrycznego nauczyciela chemii - popularnego nawet w popkulturze Waltera White’a - Heisenberga. BCS jednak skupia się na innych, drugoplanowych postaciach Breaking Bad, rozwijając ich losy i wątki.

Reklama

Better Call Saul w grze Minecraft

Jeden z fanów serialu i jednocześnie zapalony gracz Minecrafta wpadł na dosyć niekonwencjonalny pomysł, którego nie omieszkał nie zrealizować. Koncepcja polegała na odwzorowaniu w grze wszystkich plakatów promujących kolejne sezony serialu Better Call Saul. Autor efekty prac opublikował na swoim Instagramie oraz w serwisie Reddit.

Same grafiki zaprojektowane przez twórców budzą sporo intrygi i tajemniczości, ale wyróżniają się jednocześnie prostotą i naturalizmem. Trzeba przyznać, że ich adaptację w Minecrafcie udało się wzorcowo odtworzyć.

Warto jeszcze wspomnieć, że pomysłodawca i autor koncepcji posiada w swoim portfolio znacznie więcej takich dzieł opartych o odtwarzanie w Minecrafcie plakatów, postaci i scen z przeróżnych filmów, a także seriali.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Minecraft | Better Call Saul

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy