Minecraft – aktualizacja 1.19.4 wprowadzi zmiany do mikstur

​W oczekiwaniu na aktualizację 1.20 Mojang wprowadza kolejne zmiany do Minecrafta. W ostatnim patchu 1.19.4 bliżej przyjrzano się systemowi mikstur.

Minecraft przeszedł bardzo długą drogą od swoich pierwszych iteracji. Gra na początku oferowała prosty system budowania i szeroki świat do eksploracji. Kilkanaście lat później Minecraft wciąż cieszy się ogromną popularnością, a większe aktualizacje potrafią odwrócić całą grę do góry nogami.

Reklama

Większość fanów Minecrafta czeka teraz w rezultacie na patch 1.20. Twórcy wcześniej zdradzili już, że wprowadzi on do gry mechanikę archeologii, która zdaje się doskonale komplementować pozostałe, zachęcające do eksploracji rozwiązania Minecrafta. Aktualizacja ta zyskała już oficjalną nazwę "Trails & Tales" i zapowiada się na bardzo ekscytujące wydarzenie.

W drodze do patcha 1.20 twórcy przygotowali kolejną, mniejszą aktualizację. Najważniejsza zmiana aktualizacji 1.19.4 dotyczy mikstur. Deweloperzy zdecydowali się usunąć charakterystyczną poświatę z mikstur i uczynić kolory poszczególnych mikstur bardziej wyraźnymi. Dzięki temu gracze będą mogli łatwiej odróżnić od siebie różne napoje.

Aktualizacja 1.19.4 skupia się głównie na zmianach quality of life, które docenią weterani. Uproszczono system hodowania koni, dzięki czemu łatwiej będzie zdobyć zwierzę o lepszych statystykach, oraz poprawiono interakcję Jukeboxa z redstone’m.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Minecraft | Mojang

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama