Reklama

Microsoft zaprasza na darmowy weekend z trzema grami

​Nie wiecie, co robić podczas świątecznego weekendu? Microsoft przygotował interesującą ofertę dla posiadaczy konsol Xbox.

Prognozy pogody na świąteczny weekend nie napawają optymizmem. Jeśli zastanawiacie się, co robić w czasie wolnym, gdy za oknem pada deszcz, rozważcie propozycję Microsoftu. Gigant z Redmond zapowiedział właśnie w ramach Free Play Days darmowy weekend z trzema grami:

Reklama

We wszystkie trzy tytuły można grać za darmo od dziś do końca niedzieli, zarówno na Xboksach One, jak i na Xboksach Series X|S. Warunkiem jest posiadanie aktywnego abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate (w którym, przypomnijmy, The Elder Scrolls Online jest dostępny także poza Free Play Days).

Free Play Days - którą grę wybrać?

Control to gra akcji w perspektywie trzecioosobowej, osadzona w klimatach science fiction, która powinna przypaść do gustu fanom takich seriali, jak "Z archiwum X" czy "Fringe". The Elder Scrolls Online to olbrzymie MMORPG w świecie znanym z innych produkcji z serii The Elder Scrolls - Morrowind, Oblivion czy Skyrim.

Z kolei Hunting Simulator 2 to - jak sama nazwa wskazuje - symulator polowania, w którym możemy cieszyć się obcowaniem z naturą, nawet jeśli pogoda za oknami nie zachęca.

Jeżeli któraś z gier przypadnie wam do gustu na tyle, że będziecie chcieli pobawić się przy niej dłużej, obecnie w sklepie Microsoftu za Control w podstawowej wersji zapłacicie 37 złotych, The Elder Scrolls Online 24 złote(w trwającej obecnie promocji), a za Hunting Simulator - 277 złotych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy