Microsoft Flight Simulator z jeszcze lepszą grafiką

​Microsoft Flight Simulator już w dniu premiery wyglądało świetnie, ale z czasem dodatkowo pięknieje.

Microsoft regularnie wypuszcza nowe aktualizacje dla Microsoft Flight Simulatora. W ramach każdej z nich oferuje jeszcze lepsza odwzorowanie wybranych krajów. Ostatnio do sieci trafił World Update 8, którego twórcy skoncentrowali się na Hiszpanii oraz Portugalii. Poniżej możecie zobaczyć różnice, które pojawiają się po zainstalowaniu plików:

Jak zwykle zmiany są dostrzegalne gołym okiem. Już na samym początku nagrania widać m.in. linię brzegową obu krajów, która zmieniła się wręcz nie do poznania. Wrażenie robią też różnice występujące w miastach. Autorzy Microsoft Flight Simulator poprawili m.in. wygląd ulic oraz autostrad. W ramach World Update 8 wprowadzono także ogólne ulepszenia. Te dotyczą przede wszystkim fizyki.

Reklama

Microsoft Flight Simulator - wszystkie dotychczasowe World Updates

Microsoft wypuścił do tej pory osiem aktualizacji, w których poprawiono wygląd aż dwunastu krajów/regionów. W pierwszym World Update upiększono Japonię, a w kolejnych dopracowano następujące obszary: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Irlandia, Francja, kraje Beneluksu, nordycka część Europy, Niemcy, Austria, Szwajcaria oraz Australia.

Czy kiedykolwiek doczekamy się aktualizacji, która poprawi wygląd terytorium naszego kraju? Biorąc pod uwagę, że Microsoft Flight Simulator został zaplanowany jako wieloletni projekt, niewykluczone, że kiedyś będzie nam dane polatać nad zaprojektowanymi z pietyzmem Warszawą, Krakowem, Wrocławiem, Poznaniem czy Gdańskiem. Do tej pory w grze wiernie odwzorowano jedynie pojedyncze obiekty, takie jak Pałac Kultury i Nauki czy Zamek Królewski na Wawelu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Microsoft Flight Simulator
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy