Microsoft Flight Simulator zachwyca na Xboksach

​Microsoft Flight Simulator zadebiutował 27 lipca w wersji na konsole Xbox Series X|S (wcześniej był dostępny tylko na PC). Recenzenci są zachwyceni.

W recenzji serwisu ArsTechnica czytamy, że jest to "pierwsza prawdziwie next-genowa gra na Xboksach". Jej autor twierdzi, że jest tak piękna, że powinien w nią zagrać każdy posiadacz Xboksa Series X. Tym bardziej, że można to zrobić za niewielkie pieniądze, wykupując na krótki okres (np. na miesiąc) abonament Xbox Game Pass. Wersja na Xboksy Series S też wypada bardzo przyzwoicie, ale - co zrozumiałe - nie jest aż tak ładna, jak wydanie dostępne na "mocniejszym bracie".

Z kolei hiszpański serwis Areajugones pisze, że "nie ma obecnie lepszej gry na konsole Xbox Series niż Microsoft Flight Simulator". Zdaniem recenzenta wydanie konsolowe jest tak dobre, że powinniśmy w ogóle zapomnieć o tym, że w ten sam tytuł można zagrać także na PC.

Reklama

Autor recenzji opublikowanej na łamach serwisu Hobby Consolas twierdzi, że Microsoft Flight Simulator to gra, której powinniśmy przynajmniej spróbować nawet, jeśli nie jesteśmy miłośnikami symulatorów. Według niego produkcja Microsoftu jest tak atrakcyjna graficznie, że może zmotywować nas do zakupu większego telewizora. Podobną opinię ma serwis GameSpot, w którym czytamy, że to "wizualnie oszałamiające doświadczenie, które popycha naprzód Xboksa Series X i nadaje się świetnie jako pierwszy tytuł od sprawdzenia na nowej konsoli Microsoftu".

Na tę chwilę wszystkie recenzje Microsoft Flight Simulator zebrane w portalu Metacritic są pozytywne, składając się na średnią ocen na poziomie 9,2/10. Warto zaznaczyć, że wersja na Xboksy Series X|S jest już pozbawiona błędów technicznych, które dokuczały graczom zaraz po premierze wydania pecetowego. Możliwe, że w przyszłości zagramy w (oczywiście pogorszoną graficznie) wersję Microsoft Flight Simulatora na Xboksy One. Należy natomiast wątpić w to, że gra trafi w przyszłości na konsole PlayStation.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Microsoft Flight Simulator
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy