Reklama

Miasto z Obliviona w nowej fanowskiej modyfikacji do The Elder Scrolls V: Skyrim

​Światło dzienne ujrzało Beyond Skyrim: Bruma - przygotowana przez grupę fanów modyfikacja do piątej odsłony cyklu The Elder Scrolls. Projekt dosyć nietypowy i duży.

Opracowany przez miłośników cyklu mod dodaje do gry tytułowe miasteczko. Nie byłoby może w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mieścina położona jest na terenie regionu Cyrodill znanym z poprzedniej części serii - Obliviona.

Twórcy pokusili się nie tylko o wprowadzenie samej lokacji, ale stworzyli również zestaw zadań fabularnych z dialogami i celami. Misje, które gracze zrealizują, są poświęcone przede wszystkim Brumie.

To jednak nie wszystko - nie zabrakło kolejnych rodzajów przeciwników, z którymi rozprawimy się korzystając z niedostępnego wcześniej wyposażenia. Modyfikacja przynosi ze sobą także nowe podziemia do zwiedzenia. Autorzy chwalą się, że ich projekt zawiera tyle treści, co oficjalne rozszerzenie Dragonborn.

Reklama

Grupa fanów odpowiedzialna za powstanie Beyond Skyrim: Bruma podkreśla jednak, że ma w planach kolejne mody. Szczegółów nie podano, ale twórcy chcą skoncentrować się na miastach z pozostałych obszarów wirtualnego świata wykreowanego przez Bethesdę.

Wspomnianą modyfikację można pobrać bezpłatnie za pośrednictwem serwisu Skyrim Nexus (TUTAJ). Należy jednak zaznaczyć, że kompatybilna jest tylko z grą posiadającą zainstalowane wszystkie DLC lub wydaniem Legendary. Trzeba też wgrać aplikacje SKSE albo SSME (do ściągnięcia TUTU).

Poniżej można obejrzeć zwiastun Beyond Skyrim: Bruma:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje