Reklama

Max Payne wkrótce dostępny także na PS4

Właściciele stacjonarnej konsoli mają powody do radości - wkrótce będą mogli znów rozprawić się z bandytami w zwolnionym tempie.

"Zrób tę twarz, zrób tę twarz!" - słyszał w Alanie Wake'u pierwowzór postaci, scenarzysta Sam Lake. Przecięta grymasem szaleństwa twarz detektywa z pierwszej części serii przeszła do legendy i warto ją sobie przypomnieć - a jeśli z jakiegoś powodu nie kupiliście oryginalnego Payne'a wraz z niedawnym numerem miesięcznika CDAction lub chcecie przysiąść do niego na kanapie z peesczwórkowym padem w ręku, nadszedł wasz czas.

Grand Theft Auto III, San Andreas i Vice City w wersjach na PS4 są już dostępne na PlayStation Store - nic dziwnego, że Rockstar chce przenieść na platformę też inne tytuły ze swojego katalogu.

Reklama

Amerykańskie ESRB właśnie zdradziło światu ich prawdopodobne plany na reedycję pierwszego Maksa - tutaj, oczywiście wlepiając mu plakietkę "M jak Mmm-tylko-dla-dojrzałych".

Na dubbing Radosława Pazury oczywiście nie ma co liczyć, i choć McCaffrey to jedyny głos Payne'a, który się liczy... i tak ze względu na ładunek komiczny jego kwestii trochę szkoda.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy