Mass Effect 3 na nowym silniku wyglądałby doskonale

​Mass Effect jest obecny na rynku od wielu lat. Jednak przez pięć ostatnich lat nie wyszła żadna z nowych części. Dlatego też jeden z fanów postanowił odświeżyć trzecią część. Efekty są niesamowite.

Mass Effect to legendarna już seria gier od studia BioWare. Pierwsza część ujrzała światło dzienne w 2007 roku. Produkcja z gatunku fabularnej gry akcji zdobyła ogromną rzeszę fanów na całym świecie. Ważnym elementem rozgrywki jest oczywiście opowiedziana, napisana historia. Największe zamieszanie zrobiła trzecia część, która swoją premierę sklepową miała w 2012 roku. Większość recenzentów oceniło bardzo wysoko tę produkcję.

Reklama

Oprócz trybu fabularnego (offline), była dostępna również oczywiście rozgrywka wieloosobowa - nosiła ona nazwę Galaktyczna Wojna. Wykonują one misje, które co ciekawe mają wpływ na zakończenie kampanii jednoosobowej. Zatem była to kompatybilna część z tą offline’ową. Jednak jest to produkt, który został pierwotnie zapowiedziany w 2010 roku, czyli prace nad nim rozpoczęły się 12 lat temu.

Dlatego dziś Mass Effect 3 nadal zachwyca niektórymi aspektami, lecz trzeba uczciwie przyznać, że jest to już nieco leciwa gra, a kolejna część - Mass Effect: Andromedafa już nie podbiła serc fanów w tym stopniu. Fani jednak nadal pamiętają o legendarnej "trójce". Jeden z nich postanowił pokazać wygląd gry, gdyby była ona na silniku graficznym Unreal Engine 5 - czyli jednym z najnowocześniejszych aktualnie na rynku.

To, co widzimy na kanale użytkownika "Leo Torres" zabiera dech w piersiach. Produkcja wygląda niesamowicie odświeżona. Remake Mass Effect 3 zdobył sporą popularność w serwisie YouTube. W komentarzach widzowie podkreślają swój szacunek wobec pracy autora. Czy studio BioWare zdecyduje się kiedyś na wypuszczenie odświeżonej wersji legendarnej części Mass Effecta? Tego nie wiadomo. Jednak na pewno spotkałoby się to z dużym poruszeniem środowiska graczy wideo z całego świata.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mass Effect 3 | Mass Effect: Andromeda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy