Marvel’s Spider-Man 2: Ile godzin wystarczy, by ukończyć przygodę Insomniac Games?

Premiera Marvel’s Spider-Man 2 zbliża się wielkimi krokami. W oczekiwaniu na debiut swojej produkcji Insomniac Games postanowiło zdradzić, czy nowa kampania będzie dłuższa od poprzednich gier studia.

Rok 2023 przyniósł nam już kilka naprawdę świetnych produkcji. Graliśmy w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdsom, Hogwarts Legacy czy Star Wars Jedi: Survivor. Debiutowały długo wyczekiwane gry pokroju Diablo 4, a kiedy wydawało się, że emocji na ten rok wystarczy, nadszedł Starfield, który zdominował gamingowe media przez ostatnie kilka tygodni.

Jeżeli jesteście na bieżąco z wydarzeniami w świecie gier wideo, wiecie doskonale, że Starfield był dopiero początkiem pełnej premier końcówki 2023 roku. W ciągu następnych kilku dni do sprzedaży trafią Lies of P, Mortal Kombat 1, PayDay 3 oraz EA Sports FC 24. Gry z bardzo różnych gatunków, ale wyczekiwane przez miliony posiadaczy konsol i PC.

Reklama

Nieco ponad miesiąc przyjdzie nam z kolei poczekać na Marvel’s Spider-Man 2. Już 20 października na PlayStation 5 pojawi się długo wyczekiwany sequel popularnej gry Insomniac. W ramach budowania ekscytacji zbliżającą się premierą Senior Game Director tego tytułu, Ryan Smith, udzielił wywiadu dla VG247.

Podczas rozmowy padło pytanie o długość Marvel’s Spider-Man 2. Słyszeliśmy bowiem, że mapa Nowego Jorku będzie dwa razy większa od poprzedników i wydawałoby się, że może znacząco wpłynąć to na czas, jaki pochłonie kampania. Okazuje się jednak, że nie będzie miało to większego znaczenia. Według Smitha przejście sequela zajmie tyle samo czasu co w przypadku pierwszej części, czyli ok. 20-25 godzin.

Smith wyjaśnił, że Insomniac Games nie chciało, aby był to tytuł na 80 czy 100 godzin. Studio chce opowiadać wyjątkowe historie i zależy im, żeby wszystko, co znajdujemy podczas eksploracji, miało jakieś znaczenie dla fabuły. Nie oznacza to oczywiście, że część graczy nie spędzi w tym tytule kilkudziesięciu godzin, zaglądając w każdy kąt i polując na platynowe trofeum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marvel’s Spider-Man 2 | Sony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy