Marvel’s Spider-Man 2: w grze nie znajdziecie kultowego drapacza chmur!

Do Marvel’s Spider-Man 2 nie trafi jeden z bardziej znanych amerykańskich drapaczy chmur - Chrysler Building. Choć był zawarty w grze z 2018 roku, teraz go już nie zobaczycie.

Marvel’s Spider-Man 2 ma być znacznie większą grą niż jej poprzedniczka, a twórcy z Insomniac Games potwierdzili, że mapa Nowego Jorku, gdzie toczyć się będzie akcja gry, będzie dwa razy większa niż w poprzednich dwóch grach z serii. Nowe dzielnice, które pojawią się w sequelu to Queens, gdzie będzie można odwiedzić dom Ciotki May oraz Brooklyn - wraz z Coney Island. Do gry nie trafi natomiast jeden, zapewne dość istotny dla mieszkańców Nowego Jorku punkt na mapie - i to z dość trywialnego jak na dzisiejsze czasy powodu.

Reklama

Insomniac potwierdziło w wywiadzie dla New York Times’a, że w grze nie pojawi się Chrysler Building, a to dlatego, że deweloper nie był w stanie porozumieć się z osobami, które dzierżą prawa do wykorzystania wizerunku i nazwy. Choć drapacz chmur był obecny w oryginalnej grze z 2018 roku, nie pojawił się już w Marvel’s Spider-Man: Miles Morales - i to dokładnie z tego samego powodu co teraz. Gracze będą więc mogli poskakać sobie na pajęczynach po wielu różnych słynnych obiektach Nowego Jorku - na przykład parku rozrywki Coney Island - ale niestety Chrysler Building nie znajdzie się wśród nich.

Z innych newsów na temat gry, dwa dni temu deweloper opublikował zestaw nowych zrzutów ekranów, na których możemy zobaczyć między innymi wiele detali Nowego Jorku, jakie pojawią się w nowej odsłonie serii oraz lokacje takie jak Times Suqare oraz The Grand Army Plaza. Wiele z nich wygląda tak efektownie, może się kojarzyć z filmem animowanym.

Marvel’s Spider-Man 2 ma zadebiutować na PlayStation 5 20 października.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marvel's Spider-Man 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy